Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Le Mans - Sedan
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans2.102.002.001.182.001.072.051.202.16
Sedan3.503.503.7526.003.60126.003.5520.003.40
Draw3.103.203.205.503.109.003.105.003.10
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans 0-0 Sedan8.50--7.759.008.509.008.00--8.50
Le Mans 0-1 Sedan10.50--9.759.509.5010.008.00--8.50
Le Mans 0-2 Sedan18.00--18.0019.0018.0019.0012.00--15.00
Le Mans 0-3 Sedan40.00--51.0051.0051.0041.0030.00--41.00
Le Mans 0-4 Sedan110.00--201.00101.00176.00101.00110.00--111.00
Le Mans 0-5 Sedan325.00----301.00501.00351.00140.00----
Le Mans 1-0 Sedan7.25--6.757.006.507.006.50--6.50
Le Mans 1-1 Sedan6.25--6.007.006.006.006.50--6.50
Le Mans 1-2 Sedan14.00--12.5013.0012.0013.0011.00--12.00
Le Mans 1-3 Sedan30.00--31.0034.0031.0034.0030.00--34.00
Le Mans 1-4 Sedan90.00--151.00101.00101.0067.0085.00--111.00
Le Mans 1-5 Sedan250.00----301.00501.00251.00140.00----
Le Mans 2-0 Sedan10.00--8.759.509.509.508.50--9.00
Le Mans 2-1 Sedan9.50--8.759.008.509.007.50--9.00
Le Mans 2-2 Sedan15.00--14.5017.0014.0015.0013.00--16.00
Le Mans 2-3 Sedan38.00--41.0041.0036.0041.0035.00--41.00
Le Mans 2-4 Sedan110.00--201.00101.00126.00101.0085.00--111.00
Le Mans 2-5 Sedan300.00----301.00501.00351.00140.00----
Le Mans 3-0 Sedan20.00--17.0019.0019.0019.0018.00--19.00
Le Mans 3-1 Sedan19.00--16.0019.0017.0017.0016.00--21.00
Le Mans 3-2 Sedan30.00--29.0034.0026.0029.0026.00--32.00
Le Mans 3-3 Sedan60.00--81.0067.0067.0051.0055.00--75.00
Le Mans 3-4 Sedan200.00--251.00151.00226.00151.0085.00--111.00
Le Mans 3-5 Sedan475.00------501.00--170.00----
Le Mans 4-0 Sedan46.00--36.0041.0051.0041.0040.00--61.00
Le Mans 4-1 Sedan44.00--31.0041.0046.0041.0040.00--51.00
Le Mans 4-2 Sedan70.00--81.0067.0076.0051.0055.00--61.00
Le Mans 4-3 Sedan160.00--251.00126.00151.00126.0085.00--91.00
Le Mans 4-4 Sedan325.00--251.00201.00351.00351.00110.00--121.00
Le Mans 5-0 Sedan130.00----126.00151.0081.0085.00----
Le Mans 5-1 Sedan120.00----126.00126.0081.0085.00----
Le Mans 5-2 Sedan200.00----201.00226.00151.0085.00----
Le Mans 5-3 Sedan350.00------476.00351.00110.00----
Le Mans 6-0 Sedan350.00----301.00501.00301.00------
Le Mans 6-1 Sedan325.00----301.00501.00301.00------
Le Mans 6-2 Sedan475.00----501.00----------
Le Mans 0-6 Sedan------501.00501.00--------
Le Mans 1-6 Sedan------501.00501.00--------
Le Mans 2-6 Sedan------501.00----------
Le Mans 7-0 Sedan------501.00501.00--------
Le Mans 7-1 Sedan------501.00501.00--------
Le Mans 0-10 Sedan--------501.00--------
Le Mans 0-7 Sedan--------501.00--------
Le Mans 0-8 Sedan--------501.00--------
Le Mans 0-9 Sedan--------501.00--------
Le Mans 1-7 Sedan--------501.00--------
Le Mans 1-8 Sedan--------501.00--------
Le Mans 10-0 Sedan--------501.00--------
Le Mans 4-5 Sedan--------501.00--190.00----
Le Mans 5-4 Sedan--------501.00--170.00----
Le Mans 8-0 Sedan--------501.00--------
Le Mans 8-1 Sedan--------501.00--------
Le Mans 9-0 Sedan--------501.00--------
Le Mans 5-5 Sedan------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sedan/Sedan6.00--6.256.506.5011.004.75--5.00
Sedan/Gelijk16.00--14.5015.0014.0021.0013.00--13.00
Sedan/Le Mans30.00--29.0026.0026.0034.0025.00--24.00
Gelijk/Sedan8.75--8.257.508.005.507.50--6.50
Gelijk/Gelijk4.60--4.754.754.503.254.50--4.80
Gelijk/Le Mans5.75--5.254.755.003.005.00--5.00
Le Mans/Sedan42.00--51.0034.0041.0051.0025.00--29.00
Le Mans/Gelijk16.00--14.0015.0014.0021.0015.00--15.00
Le Mans/Le Mans3.35--3.103.403.305.503.30--3.70
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.05--1.051.081.051.071.03----
Under8.50--7.757.008.509.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.33--1.341.911.331.351.351.35--
Under3.05--3.001.913.003.102.702.90--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.102.202.055.002.102.102.102.102.05
Under1.651.741.721.141.671.701.651.651.85
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.90--3.604.753.753.703.603.60--
Under1.22--1.251.151.221.261.201.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over8.75--7.0012.007.00--6.006.00--
Under1.03--1.071.021.07--1.061.07--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans--2.15------4.40--1.202.17
Sedan--1.79------1.20--4.031.77
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans--2.52------3.00--2.32--
Sedan--1.58------1.38--1.44--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans----------3.10--3.04--
Sedan----------1.35--1.26--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans----------3.55--3.40--
Sedan----------1.27--1.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans----------4.00--3.74--
Sedan----------1.23--1.17--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans----------5.50------
Sedan----------1.15------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans--1.51------1.65--1.02--
Sedan--2.69------2.30--9.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans--1.85------4.50--1.111.87
Sedan--2.08------1.19--5.572.05
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans--1.37------1.12--1.02--
Sedan--3.21------6.40--9.89--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans----------1.13--1.02--
Sedan----------6.00--10.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans----------1.19--1.15--
Sedan----------4.50--3.62--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans----------1.10--1.06--
Sedan----------7.20--4.90--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans--------------1.05--
Sedan--------------5.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Mans--------------1.04--
Sedan--------------5.28--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.