Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
AC Arles Avignon - Clermont Foot
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon2.002.102.0017.002.0067.002.052.502.25
Clermont Foot3.753.503.901.333.751.133.554.503.30
Draw3.003.003.104.003.006.003.102.203.00
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon 0-0 Clermont Foot7.25----7.507.007.00------
AC Arles Avignon 0-1 Clermont Foot9.25----8.509.008.00------
AC Arles Avignon 0-2 Clermont Foot19.00----19.0019.0017.00------
AC Arles Avignon 0-3 Clermont Foot48.00----51.0061.0041.00------
AC Arles Avignon 0-4 Clermont Foot160.00----126.00276.00126.00------
AC Arles Avignon 0-5 Clermont Foot425.00----501.00501.00--------
AC Arles Avignon 1-0 Clermont Foot6.00----6.005.505.50------
AC Arles Avignon 1-1 Clermont Foot6.25----6.506.006.00------
AC Arles Avignon 1-2 Clermont Foot15.00----15.0013.0013.00------
AC Arles Avignon 1-3 Clermont Foot36.00----41.0041.0041.00------
AC Arles Avignon 1-4 Clermont Foot120.00----126.00176.00101.00------
AC Arles Avignon 1-5 Clermont Foot375.00----501.00501.00351.00------
AC Arles Avignon 2-0 Clermont Foot9.00----8.508.508.50------
AC Arles Avignon 2-1 Clermont Foot9.75----9.508.509.50------
AC Arles Avignon 2-2 Clermont Foot18.00----21.0017.0019.00------
AC Arles Avignon 2-3 Clermont Foot50.00----67.0056.0051.00------
AC Arles Avignon 2-4 Clermont Foot160.00----126.00226.00151.00------
AC Arles Avignon 2-5 Clermont Foot475.00----501.00501.00--------
AC Arles Avignon 3-0 Clermont Foot19.00----19.0018.0019.00------
AC Arles Avignon 3-1 Clermont Foot20.00----21.0019.0021.00------
AC Arles Avignon 3-2 Clermont Foot36.00----41.0036.0041.00------
AC Arles Avignon 3-3 Clermont Foot90.00----101.0091.0081.00------
AC Arles Avignon 3-4 Clermont Foot275.00----201.00376.00301.00------
AC Arles Avignon 4-0 Clermont Foot44.00----51.0051.0041.00------
AC Arles Avignon 4-1 Clermont Foot48.00----51.0056.0051.00------
AC Arles Avignon 4-2 Clermont Foot90.00----101.00101.0081.00------
AC Arles Avignon 4-3 Clermont Foot225.00----151.00226.00201.00------
AC Arles Avignon 4-4 Clermont Foot500.00----201.00351.00--------
AC Arles Avignon 5-0 Clermont Foot130.00----151.00176.00126.00------
AC Arles Avignon 5-1 Clermont Foot140.00----201.00176.00126.00------
AC Arles Avignon 5-2 Clermont Foot250.00----251.00326.00251.00------
AC Arles Avignon 5-3 Clermont Foot500.00------501.00--------
AC Arles Avignon 6-0 Clermont Foot350.00----301.00501.00351.00------
AC Arles Avignon 6-1 Clermont Foot375.00----501.00501.00--------
AC Arles Avignon 0-6 Clermont Foot------501.00501.00--------
AC Arles Avignon 1-6 Clermont Foot------501.00501.00--------
AC Arles Avignon 2-6 Clermont Foot------501.00----------
AC Arles Avignon 6-2 Clermont Foot------501.00----------
AC Arles Avignon 7-0 Clermont Foot------501.00501.00--------
AC Arles Avignon 7-1 Clermont Foot------501.00501.00--------
AC Arles Avignon 0-10 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 0-7 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 0-8 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 0-9 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 1-7 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 1-8 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 10-0 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 3-5 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 4-5 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 5-4 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 8-0 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 8-1 Clermont Foot--------501.00--------
AC Arles Avignon 9-0 Clermont Foot--------501.00--------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Clermont Foot/Clermont Foot6.50----7.007.009.50------
Clermont Foot/Gelijk17.00----15.0015.0021.00------
Clermont Foot/AC Arles Avignon34.00----29.0026.0041.00------
Gelijk/Clermont Foot9.50----8.508.005.50------
Gelijk/Gelijk4.30----4.204.203.00------
Gelijk/AC Arles Avignon5.50----5.004.503.40------
AC Arles Avignon/Clermont Foot50.00----41.0051.0051.00------
AC Arles Avignon/Gelijk17.00----17.0015.0023.00------
AC Arles Avignon/AC Arles Avignon3.15----3.253.306.00------
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.07--1.081.361.061.081.03----
Under7.25--6.503.007.008.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.421.461.442.001.441.431.351.42--
Under2.602.792.601.732.632.752.702.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.452.472.407.002.502.352.302.30--
Under1.481.581.531.081.501.571.551.55--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.90--4.4017.004.504.253.604.00--
Under1.14--1.171.011.171.211.201.18--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over10.50--8.5012.009.50--6.006.70--
Under1.02--1.041.021.04--1.061.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------26.00----------
Under------1.00----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon--2.10------6.60--2.432.33
Clermont Foot--1.83------1.11--1.501.67
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon--2.47------4.65--2.26--
Clermont Foot--1.60------1.18--1.48--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon----------3.10--2.95--
Clermont Foot----------1.35--1.28--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon----------3.55--3.33--
Clermont Foot----------1.27--1.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon----------4.00--3.69--
Clermont Foot----------1.23--1.18--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon----------5.50------
Clermont Foot----------1.15------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon--1.46------1.50--1.46--
Clermont Foot--2.86------2.65--2.55--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon--1.79------4.10--1.961.95
Clermont Foot--2.15------1.23--1.771.97
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon--1.33------1.10--1.28--
Clermont Foot--3.43------6.90--3.36--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon----------1.26--1.20--
Clermont Foot----------3.70--4.11--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon----------1.17--1.13--
Clermont Foot----------5.00--3.78--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon----------1.10--1.04--
Clermont Foot----------7.20--5.11--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon--------------1.04--
Clermont Foot--------------5.28--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
AC Arles Avignon--------------1.03--
Clermont Foot--------------5.42--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.