Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Lens - Niort
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens2.102.102.053.602.008.502.002.702.21
Niort3.503.403.705.503.6011.003.703.803.25
Draw3.103.003.101.673.101.173.102.203.10
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens 0-0 Niort7.50--7.008.007.508.008.00--8.50
Lens 0-1 Niort9.00--8.758.509.009.008.50--8.50
Lens 0-2 Niort18.00--17.0017.0017.0017.0013.00--15.00
Lens 0-3 Niort42.00--41.0041.0051.0041.0040.00--41.00
Lens 0-4 Niort130.00--251.00101.00201.0081.00100.00--111.00
Lens 0-5 Niort375.00----301.00501.00351.00140.00----
Lens 1-0 Niort6.50--6.006.506.006.506.50--6.50
Lens 1-1 Niort6.25--5.756.506.006.006.50--6.50
Lens 1-2 Niort14.00--12.5013.0012.0012.0010.00--12.00
Lens 1-3 Niort32.00--34.0034.0034.0029.0030.00--34.00
Lens 1-4 Niort110.00--251.00101.00126.0067.0085.00--111.00
Lens 1-5 Niort325.00----301.00501.00251.00140.00----
Lens 2-0 Niort9.75--8.509.509.009.508.00--9.00
Lens 2-1 Niort10.00--9.009.508.509.007.50--9.00
Lens 2-2 Niort18.00--15.5019.0015.0015.0013.00--16.00
Lens 2-3 Niort46.00--36.0051.0041.0041.0035.00--41.00
Lens 2-4 Niort140.00--251.00126.00151.00101.0085.00--111.00
Lens 2-5 Niort400.00----501.00501.00--140.00----
Lens 3-0 Niort20.00--16.5019.0019.0021.0017.00--19.00
Lens 3-1 Niort20.00--18.0021.0018.0019.0015.00--21.00
Lens 3-2 Niort35.00--34.0041.0031.0034.0020.00--32.00
Lens 3-3 Niort80.00--126.0081.0076.0051.0050.00--75.00
Lens 3-4 Niort250.00--251.00151.00276.00201.0085.00--111.00
Lens 4-0 Niort48.00--67.0051.0056.0041.0040.00--61.00
Lens 4-1 Niort50.00--51.0051.0051.0041.0040.00--51.00
Lens 4-2 Niort90.00--151.0081.0091.0067.0050.00--61.00
Lens 4-3 Niort200.00--251.00151.00176.00151.0085.00--91.00
Lens 4-4 Niort475.00--251.00201.00351.00--100.00--121.00
Lens 5-0 Niort140.00----151.00176.00101.0085.00----
Lens 5-1 Niort150.00----151.00176.00101.0085.00----
Lens 5-2 Niort250.00----251.00276.00201.0085.00----
Lens 5-3 Niort475.00------501.00--100.00----
Lens 6-0 Niort375.00----301.00501.00351.00------
Lens 6-1 Niort400.00----301.00501.00351.00------
Lens 0-6 Niort------501.00501.00--------
Lens 1-6 Niort------501.00501.00--------
Lens 2-6 Niort------501.00----------
Lens 6-2 Niort------501.00----------
Lens 7-0 Niort------501.00501.00--------
Lens 7-1 Niort------501.00501.00--------
Lens 0-10 Niort--------501.00--------
Lens 0-7 Niort--------501.00--------
Lens 0-8 Niort--------501.00--------
Lens 0-9 Niort--------501.00--------
Lens 1-7 Niort--------501.00--------
Lens 1-8 Niort--------501.00--------
Lens 10-0 Niort--------501.00--------
Lens 3-5 Niort--------501.00--170.00----
Lens 4-5 Niort--------501.00--190.00----
Lens 5-4 Niort--------501.00--140.00----
Lens 8-0 Niort--------501.00--------
Lens 8-1 Niort--------501.00--------
Lens 9-0 Niort--------501.00--------
Lens 5-5 Niort------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Niort/Niort6.00--6.506.506.5010.005.00--5.50
Niort/Gelijk16.00--15.0017.0014.0023.0015.00--13.00
Niort/Lens34.00--31.0029.0026.0041.0022.00--23.00
Gelijk/Niort8.75--8.007.507.505.007.00--6.50
Gelijk/Gelijk4.40--4.404.334.333.104.50--4.80
Gelijk/Lens5.75--5.005.505.003.254.50--4.80
Lens/Niort48.00--51.0034.0041.0051.0025.00--29.00
Lens/Gelijk16.00--14.5015.0014.0021.0015.00--15.00
Lens/Lens3.30--3.253.403.406.003.20--3.60
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.07--1.071.911.061.081.03----
Under7.50--7.001.917.508.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.40--1.405.501.401.431.351.37--
Under2.65--2.751.122.752.752.702.75--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.352.422.306.002.252.302.302.20--
Under1.521.611.571.111.571.601.551.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.70--4.2015.004.004.253.603.80--
Under1.15--1.191.021.201.211.201.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over11.50--7.7510.008.00--6.006.50--
Under1.01--1.051.041.06--1.061.06--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens--2.05------5.50--2.602.23
Niort--1.87------1.15--1.421.73
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens--2.41------3.90--2.20--
Niort--1.63------1.24--1.48--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens--3.14------3.10--2.82--
Niort--1.39------1.35--1.29--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens----------3.55--3.17--
Niort----------1.27--1.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens----------4.00--3.50--
Niort----------1.23--1.18--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens----------5.50------
Niort----------1.15------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens--1.44------2.10--1.58--
Niort--2.93------1.77--2.19--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens--1.76------6.90--2.101.88
Niort--2.19------1.10--1.632.04
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens----------1.13--1.35--
Niort----------6.10--2.88--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens----------1.10--1.25--
Niort----------6.90--3.51--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens----------1.17--1.13--
Niort----------5.00--3.79--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens--------------1.05--
Niort--------------5.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens--------------1.04--
Niort--------------5.23--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Lens--------------1.04--
Niort--------------5.38--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.