Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Le Havre - Auxerre
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre2.202.201.072.151.042.201.022.28--
Auxerre3.253.2051.003.30151.003.20100.003.10--
Draw3.153.009.003.0013.003.0511.003.10--
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre 0-0 Auxerre8.75--9.508.509.00----8.50--
Le Havre 0-1 Auxerre9.25--9.009.0010.00----8.50--
Le Havre 0-2 Auxerre16.00--17.0015.0017.00----15.00--
Le Havre 0-3 Auxerre35.00--41.0041.0034.00----41.00--
Le Havre 0-4 Auxerre100.00--101.00151.0081.00----111.00--
Le Havre 0-5 Auxerre300.00--301.00501.00251.00--------
Le Havre 1-0 Auxerre7.25--7.507.007.50----6.50--
Le Havre 1-1 Auxerre6.25--7.006.005.50----6.50--
Le Havre 1-2 Auxerre12.50--12.0011.0013.00----12.00--
Le Havre 1-3 Auxerre28.00--29.0026.0029.00----34.00--
Le Havre 1-4 Auxerre80.00--81.00101.0067.00----111.00--
Le Havre 1-5 Auxerre250.00--251.00426.00201.00--------
Le Havre 2-0 Auxerre11.00--11.0010.0011.00----9.00--
Le Havre 2-1 Auxerre9.75--9.008.509.00----9.00--
Le Havre 2-2 Auxerre16.00--17.0014.0013.00----16.00--
Le Havre 2-3 Auxerre38.00--41.0036.0041.00----41.00--
Le Havre 2-4 Auxerre110.00--101.00126.0081.00----111.00--
Le Havre 2-5 Auxerre300.00--301.00501.00251.00--------
Le Havre 3-0 Auxerre22.00--21.0021.0021.00----19.00--
Le Havre 3-1 Auxerre20.00--19.0018.0019.00----21.00--
Le Havre 3-2 Auxerre32.00--34.0026.0029.00----32.00--
Le Havre 3-3 Auxerre70.00--67.0061.0051.00----75.00--
Le Havre 3-4 Auxerre200.00--126.00201.00151.00----111.00--
Le Havre 3-5 Auxerre500.00----501.00----------
Le Havre 4-0 Auxerre50.00--51.0061.0041.00----61.00--
Le Havre 4-1 Auxerre48.00--51.0051.0041.00----51.00--
Le Havre 4-2 Auxerre80.00--67.0081.0051.00----61.00--
Le Havre 4-3 Auxerre170.00--126.00151.00126.00----91.00--
Le Havre 4-4 Auxerre375.00--201.00351.00301.00----121.00--
Le Havre 5-0 Auxerre150.00--151.00201.00101.00--------
Le Havre 5-1 Auxerre140.00--151.00176.00101.00--------
Le Havre 5-2 Auxerre225.00--201.00251.00151.00--------
Le Havre 5-3 Auxerre400.00----501.00351.00--------
Le Havre 6-0 Auxerre375.00--301.00501.00----------
Le Havre 6-1 Auxerre375.00--301.00501.00351.00--------
Le Havre 0-6 Auxerre----501.00501.00----------
Le Havre 1-6 Auxerre----501.00501.00----------
Le Havre 2-6 Auxerre----501.00------------
Le Havre 6-2 Auxerre----501.00------------
Le Havre 7-0 Auxerre----501.00501.00----------
Le Havre 7-1 Auxerre----501.00501.00----------
Le Havre 0-10 Auxerre------501.00----------
Le Havre 0-7 Auxerre------501.00----------
Le Havre 0-8 Auxerre------501.00----------
Le Havre 0-9 Auxerre------501.00----------
Le Havre 1-7 Auxerre------501.00----------
Le Havre 1-8 Auxerre------501.00----------
Le Havre 10-0 Auxerre------501.00----------
Le Havre 4-5 Auxerre------501.00----------
Le Havre 5-4 Auxerre------501.00----------
Le Havre 8-0 Auxerre------501.00----------
Le Havre 8-1 Auxerre------501.00----------
Le Havre 9-0 Auxerre------501.00----------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Auxerre/Auxerre5.25--6.005.509.00----5.000.00
Auxerre/Gelijk16.00--15.0014.0021.00----13.000.00
Auxerre/Le Havre32.00--29.0026.0041.00----24.000.00
Gelijk/Auxerre8.25--7.007.004.75----6.500.00
Gelijk/Gelijk4.70--4.754.502.88----4.800.00
Gelijk/Le Havre6.00--5.505.003.50----5.000.00
Le Havre/Auxerre42.00--34.0036.0051.00----29.000.00
Le Havre/Gelijk16.00--15.0013.0021.00----15.000.00
Le Havre/Le Havre3.45--3.603.606.50----3.700.00
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.05--1.081.051.071.03------
Under8.75--7.008.509.008.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.33--1.441.331.351.351.35----
Under2.95--2.623.003.102.702.90----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.152.242.502.102.102.102.102.20--
Under1.621.711.501.671.701.651.651.73--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.10--1.733.753.803.603.60----
Under1.20--2.001.221.251.201.22----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over9.50--4.507.00--6.006.00----
Under1.03--1.171.07--1.061.07----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----17.00------------
Under----1.01------------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--2.21----5.75--1.022.29--
Auxerre--1.75----1.14--9.931.69--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--2.62----4.80--2.42----
Auxerre--1.54----1.18--1.40----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--------3.35--3.18----
Auxerre--------1.30--1.23----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--------3.80--3.54----
Auxerre--------1.25--1.19----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--------4.25--3.87----
Auxerre--------1.21--1.15----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--------5.75--------
Auxerre--------1.14--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--1.55----1.32--1.00----
Auxerre--2.60----3.35--11.09----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--1.89----3.35--1.012.01--
Auxerre--2.03----1.30--11.351.91--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--1.39----1.14--1.00----
Auxerre--3.11----5.75--11.11----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--------1.32--1.00----
Auxerre--------3.20--11.12----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--------1.22--1.16----
Auxerre--------4.15--3.53----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--------1.12--1.06----
Auxerre--------6.40--4.88----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre--------1.10--1.05----
Auxerre--------7.20--5.11----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Le Havre------------1.05----
Auxerre------------5.30----
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.