Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Toulouse - Valenciennes
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse1.851.911.8317.001.9015.001.9080.001.78
Valenciennes4.754.334.601.304.3321.004.301.055.00
Draw3.103.203.254.203.101.053.207.503.45
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse 0-0 Valenciennes7.25--7.008.007.008.008.00--7.00
Toulouse 0-1 Valenciennes11.00--9.759.5010.0010.009.50--8.50
Toulouse 0-2 Valenciennes22.00--21.0023.0023.0023.0014.00--18.00
Toulouse 0-3 Valenciennes60.00--67.0067.0081.0051.0040.00--61.00
Toulouse 0-4 Valenciennes200.00--251.00151.00376.00151.00100.00--111.00
Toulouse 0-5 Valenciennes500.00----501.00501.00--130.00----
Toulouse 1-0 Valenciennes6.00--5.506.005.506.005.50--6.00
Toulouse 1-1 Valenciennes6.50--6.257.006.006.506.00--6.00
Toulouse 1-2 Valenciennes18.00--15.0015.0015.0015.0012.00--15.00
Toulouse 1-3 Valenciennes44.00--51.0051.0051.0041.0030.00--46.00
Toulouse 1-4 Valenciennes150.00--251.00126.00226.00126.0085.00--111.00
Toulouse 1-5 Valenciennes450.00----501.00501.00501.00130.00----
Toulouse 2-0 Valenciennes8.25--7.258.007.507.507.50--8.50
Toulouse 2-1 Valenciennes9.50--8.759.008.508.507.00--9.50
Toulouse 2-2 Valenciennes18.00--17.5021.0018.0019.0012.00--21.00
Toulouse 2-3 Valenciennes60.00--67.0067.0061.0051.0035.00--61.00
Toulouse 2-4 Valenciennes180.00--251.00151.00276.00151.0085.00--111.00
Toulouse 2-5 Valenciennes500.00----501.00501.00--130.00----
Toulouse 3-0 Valenciennes17.00--13.5015.0015.0015.0017.00--21.00
Toulouse 3-1 Valenciennes19.00--16.0019.0017.0017.0014.00--23.00
Toulouse 3-2 Valenciennes35.00--34.0041.0034.0034.0020.00--45.00
Toulouse 3-3 Valenciennes90.00--126.00101.00101.0067.0050.00--91.00
Toulouse 3-4 Valenciennes300.00--251.00201.00426.00301.0085.00--111.00
Toulouse 4-0 Valenciennes38.00--34.0034.0041.0034.0035.00--61.00
Toulouse 4-1 Valenciennes42.00--41.0041.0046.0041.0035.00--55.00
Toulouse 4-2 Valenciennes80.00--101.0081.0091.0051.0050.00--91.00
Toulouse 4-3 Valenciennes200.00--251.00151.00226.00151.0085.00--101.00
Toulouse 4-4 Valenciennes475.00--251.00201.00351.00--100.00--121.00
Toulouse 5-0 Valenciennes110.00----126.00126.0067.0085.00----
Toulouse 5-1 Valenciennes120.00----126.00151.0081.0085.00----
Toulouse 5-2 Valenciennes225.00----251.00276.00151.0085.00----
Toulouse 5-3 Valenciennes450.00------501.00501.00100.00----
Toulouse 6-0 Valenciennes300.00----251.00501.00201.00------
Toulouse 6-1 Valenciennes325.00----301.00501.00251.00------
Toulouse 1-6 Valenciennes------501.00501.00--------
Toulouse 2-6 Valenciennes------501.00----------
Toulouse 6-2 Valenciennes------501.00--501.00------
Toulouse 7-0 Valenciennes------501.00501.00--------
Toulouse 7-1 Valenciennes------501.00501.00--------
Toulouse 0-10 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 0-6 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 0-7 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 0-8 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 0-9 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 1-7 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 1-8 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 10-0 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 3-5 Valenciennes--------501.00--170.00----
Toulouse 4-5 Valenciennes--------501.00--210.00----
Toulouse 5-4 Valenciennes--------501.00--130.00----
Toulouse 8-0 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 8-1 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 9-0 Valenciennes--------501.00--------
Toulouse 5-5 Valenciennes------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Valenciennes/Valenciennes8.25--7.758.508.501.295.50--6.50
Valenciennes/Gelijk17.00--16.0017.0015.005.5015.00--15.00
Valenciennes/Toulouse32.00--31.0029.0026.0010.0020.00--23.00
Gelijk/Valenciennes11.00--9.509.009.0051.008.00--7.50
Gelijk/Gelijk4.40--4.504.334.3334.004.50--4.80
Gelijk/Toulouse5.25--4.754.334.5034.004.50--4.50
Toulouse/Valenciennes60.00--67.0041.0056.00401.0025.00--29.00
Toulouse/Gelijk17.00--15.0017.0015.00201.0015.00--15.00
Toulouse/Toulouse2.95--2.803.103.0041.003.00--3.30
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.07--1.071.101.061.081.03----
Under7.25--7.006.507.008.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.401.491.421.501.441.431.351.42--
Under2.702.702.652.502.632.752.702.60--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.402.572.351.402.502.302.302.40--
Under1.531.541.552.751.501.601.551.55--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.60--4.252.204.504.253.604.10--
Under1.16--1.181.621.171.211.201.18--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over11.50--8.254.509.50--6.007.00--
Under1.01--1.041.171.04--1.061.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----16.0017.00----------
Under----1.011.01----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse--1.84------6.10--10.471.78
Valenciennes--2.02------1.13--1.012.16
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse--2.23------4.65--1.982.03
Valenciennes--1.73------1.18--1.711.89
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse--2.86------3.35--2.48--
Valenciennes--1.46------1.30--1.46--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse----------2.85--2.89--
Valenciennes----------1.40--1.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse----------3.35--3.27--
Valenciennes----------1.30--1.28--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse----------4.25------
Valenciennes----------1.21------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse----------6.60------
Valenciennes----------1.11------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse----------7.20------
Valenciennes----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse----------7.20------
Valenciennes----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse--1.33------1.42--10.15--
Valenciennes--3.45------2.90--1.01--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse--1.62------3.80--10.332.06
Valenciennes--2.43------1.25--1.011.82
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse----------1.13--8.58--
Valenciennes----------6.00--1.02--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse----------1.21--6.88--
Valenciennes----------4.25--1.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse----------1.13--1.12--
Valenciennes----------6.00--4.92--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse--------------1.04--
Valenciennes--------------7.23--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse--------------1.04--
Valenciennes--------------7.49--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Toulouse--------------1.03--
Valenciennes--------------7.72--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.