Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Santos - Vasco de Gama
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos2.252.102.251.002.251.002.252.352.17
Vasco de Gama2.903.002.9071.002.80201.003.102.853.20
Draw3.303.203.2036.003.2051.003.103.203.25
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos 0-0 Vasco de Gama8.50--7.7510.008.5010.007.00--9.00
Santos 0-1 Vasco de Gama8.25--8.759.508.5010.007.00--8.50
Santos 0-2 Vasco de Gama14.00--14.5017.0014.0017.0011.00--14.00
Santos 0-3 Vasco de Gama28.00--34.0041.0034.0041.0030.00--36.00
Santos 0-4 Vasco de Gama80.00--126.00101.00101.0081.0085.00--52.60
Santos 0-5 Vasco de Gama225.00----301.00476.00301.00130.00----
Santos 1-0 Vasco de Gama6.75--7.507.507.507.506.00--7.50
Santos 1-1 Vasco de Gama5.75--6.007.006.006.006.00--6.50
Santos 1-2 Vasco de Gama10.50--10.5012.0010.0012.009.50--11.00
Santos 1-3 Vasco de Gama22.00--26.0029.0023.0029.0028.00--26.80
Santos 1-4 Vasco de Gama60.00--81.0081.0081.0067.0085.00--47.60
Santos 1-5 Vasco de Gama200.00----251.00326.00201.00130.00----
Santos 1-6 Vasco de Gama500.00----501.00501.00--------
Santos 2-0 Vasco de Gama10.00--10.5011.0011.0010.008.50--10.00
Santos 2-1 Vasco de Gama8.75--9.259.009.009.008.00--9.00
Santos 2-2 Vasco de Gama14.00--14.0017.0013.0015.0012.00--16.00
Santos 2-3 Vasco de Gama30.00--34.0041.0031.0041.0028.00--36.00
Santos 2-4 Vasco de Gama90.00--126.00101.00101.0081.0085.00--47.60
Santos 2-5 Vasco de Gama250.00----301.00376.00301.00130.00----
Santos 3-0 Vasco de Gama20.00--21.0019.0023.0019.0022.00--26.00
Santos 3-1 Vasco de Gama18.00--18.5017.0020.0017.0020.00--23.00
Santos 3-2 Vasco de Gama26.00--26.0029.0026.0029.0024.00--31.00
Santos 3-3 Vasco de Gama60.00--67.0067.0061.0051.0050.00--41.50
Santos 3-4 Vasco de Gama160.00--251.00126.00176.00151.0085.00--111.00
Santos 3-5 Vasco de Gama400.00------501.00501.00170.00----
Santos 4-0 Vasco de Gama48.00--67.0041.0071.0041.0050.00--68.00
Santos 4-1 Vasco de Gama42.00--51.0041.0056.0041.0050.00--56.00
Santos 4-2 Vasco de Gama70.00--81.0067.0081.0051.0050.00--61.00
Santos 4-3 Vasco de Gama140.00--201.00126.00151.00101.0085.00--91.00
Santos 4-4 Vasco de Gama325.00--251.00201.00351.00301.00100.00--121.00
Santos 5-0 Vasco de Gama140.00----126.00251.0081.00100.00----
Santos 5-1 Vasco de Gama130.00----126.00201.0081.00100.00----
Santos 5-2 Vasco de Gama190.00----201.00276.00126.00100.00----
Santos 5-3 Vasco de Gama350.00------501.00301.00130.00----
Santos 6-0 Vasco de Gama350.00----301.00501.00301.00------
Santos 6-1 Vasco de Gama325.00----301.00501.00251.00------
Santos 0-6 Vasco de Gama------501.00501.00--------
Santos 2-6 Vasco de Gama------501.00----------
Santos 6-2 Vasco de Gama------501.00--451.00------
Santos 7-0 Vasco de Gama------501.00501.00--------
Santos 7-1 Vasco de Gama------501.00501.00--------
Santos 0-10 Vasco de Gama--------501.00--------
Santos 0-7 Vasco de Gama--------501.00--------
Santos 0-8 Vasco de Gama--------501.00--------
Santos 0-9 Vasco de Gama--------501.00--------
Santos 1-7 Vasco de Gama--------501.00--------
Santos 1-8 Vasco de Gama--------501.00--------
Santos 10-0 Vasco de Gama--------501.00--------
Santos 4-5 Vasco de Gama--------501.00--190.00----
Santos 5-4 Vasco de Gama--------501.00--170.00----
Santos 8-0 Vasco de Gama--------501.00--------
Santos 8-1 Vasco de Gama--------501.00--------
Santos 9-0 Vasco de Gama--------501.00--------
Santos 5-5 Vasco de Gama------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Vasco de Gama/Vasco de Gama4.70--5.006.005.0051.004.50--5.00
Vasco de Gama/Gelijk16.00--14.5015.0013.0081.0013.00--15.00
Vasco de Gama/Santos32.00--31.0029.0026.00126.0025.00--23.00
Gelijk/Vasco de Gama7.75--7.007.006.5021.006.50--6.00
Gelijk/Gelijk4.80--4.755.004.5015.004.50--4.75
Gelijk/Santos6.00--5.755.505.5013.005.50--5.00
Santos/Vasco de Gama38.00--36.0029.0031.0013.0025.00--25.32
Santos/Gelijk15.00--13.5015.0013.005.0015.00--15.00
Santos/Santos3.40--3.703.404.001.363.70--3.90
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.03--1.051.061.041.061.03----
Under8.50--7.758.008.5010.007.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.30--1.341.221.331.321.301.32--
Under3.10--3.004.003.003.202.903.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.05--2.003.002.102.052.052.002.11
Under1.70--1.721.361.671.751.701.701.80
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.80--3.505.003.503.353.203.40--
Under1.22--1.261.141.251.301.251.25--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over8.50--6.758.006.50--5.005.70--
Under1.04--1.071.061.08--1.101.08--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----12.0021.00----------
Under----1.011.01----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------21.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------5.75--1.012.13
Vasco de Gama----------1.14--15.031.80
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------3.20--2.42--
Vasco de Gama----------1.32--1.38--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------3.10--3.16--
Vasco de Gama----------1.35--1.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------3.35--3.50--
Vasco de Gama----------1.30--1.17--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------3.90--3.81--
Vasco de Gama----------1.24--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------5.25------
Vasco de Gama----------1.16------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------1.80--1.001.62
Vasco de Gama----------2.05--15.242.42
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------3.70--1.001.86
Vasco de Gama----------1.26--16.412.06
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------1.20--1.00--
Vasco de Gama----------4.40--15.27--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------1.11--1.00--
Vasco de Gama----------6.60--15.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------1.20--1.19--
Vasco de Gama----------4.40--3.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------1.10--1.09--
Vasco de Gama----------6.90--4.24--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------1.10--1.07--
Vasco de Gama----------7.20--4.47--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Santos----------1.10--1.06--
Vasco de Gama----------6.90--4.66--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.