Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Fluminense - Ponte Preta
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense1.40--1.442.881.403.401.401.401.50
Ponte Preta7.50--6.7519.006.5029.007.007.505.55
Draw4.20--3.901.504.001.334.254.404.20
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense 0-0 Ponte Preta11.00--9.2513.0012.0011.0010.00--13.00
Fluminense 0-1 Ponte Preta16.00--16.5015.0018.0017.0012.00--17.00
Fluminense 0-2 Ponte Preta34.00--41.0034.0041.0034.0030.00--36.00
Fluminense 0-3 Ponte Preta110.00--201.0081.00126.0081.0075.00--91.00
Fluminense 0-4 Ponte Preta325.00--251.00151.00501.00351.00100.00--111.00
Fluminense 1-0 Ponte Preta5.50--6.757.506.506.506.50--7.00
Fluminense 1-1 Ponte Preta7.25--7.258.507.508.007.00--8.00
Fluminense 1-2 Ponte Preta20.00--19.5017.0020.0021.0024.00--21.00
Fluminense 1-3 Ponte Preta60.00--81.0051.0067.0051.0075.00--68.00
Fluminense 1-4 Ponte Preta200.00--251.00126.00301.00151.00100.00--111.00
Fluminense 1-5 Ponte Preta475.00----501.00501.00--160.00----
Fluminense 2-0 Ponte Preta6.25--6.758.007.006.506.00--6.50
Fluminense 2-1 Ponte Preta7.25--8.258.007.508.007.50--8.50
Fluminense 2-2 Ponte Preta17.00--17.5017.0015.0019.0017.00--21.00
Fluminense 2-3 Ponte Preta60.00--67.0051.0056.0051.0075.00--40.40
Fluminense 2-4 Ponte Preta190.00--251.00126.00251.00151.00100.00--111.00
Fluminense 2-5 Ponte Preta450.00----501.00501.00--160.00----
Fluminense 3-0 Ponte Preta9.75--9.5011.0010.0010.008.00--10.00
Fluminense 3-1 Ponte Preta12.00--12.0012.0011.0012.009.00--10.00
Fluminense 3-2 Ponte Preta24.00--26.0026.0023.0026.0024.00--31.00
Fluminense 3-3 Ponte Preta60.00--81.0067.0067.0067.0075.00--91.00
Fluminense 3-4 Ponte Preta250.00--251.00151.00326.00251.00100.00--111.00
Fluminense 4-0 Ponte Preta18.00--17.5021.0020.0019.0012.00--23.00
Fluminense 4-1 Ponte Preta22.00--21.0023.0021.0023.0015.00--23.00
Fluminense 4-2 Ponte Preta42.00--51.0051.0046.0041.0040.00--41.00
Fluminense 4-3 Ponte Preta120.00--201.00101.00101.00101.0080.00--91.00
Fluminense 4-4 Ponte Preta325.00--251.00201.00351.00501.00120.00--121.00
Fluminense 5-0 Ponte Preta36.00----51.0046.0041.0030.00----
Fluminense 5-1 Ponte Preta44.00----67.0051.0041.0030.00----
Fluminense 5-2 Ponte Preta90.00----126.00101.0081.0060.00----
Fluminense 5-3 Ponte Preta250.00------251.00251.00100.00----
Fluminense 6-0 Ponte Preta90.00----126.00126.0081.00------
Fluminense 6-1 Ponte Preta110.00----151.00126.00101.00------
Fluminense 6-2 Ponte Preta225.00----251.00--201.00------
Fluminense 7-0 Ponte Preta225.00----251.00376.00201.00------
Fluminense 7-1 Ponte Preta250.00----301.00376.00301.00------
Fluminense 0-5 Ponte Preta------501.00501.00--160.00----
Fluminense 1-6 Ponte Preta------501.00501.00--------
Fluminense 2-6 Ponte Preta------501.00----------
Fluminense 8-0 Ponte Preta------501.00501.00501.00------
Fluminense 9-0 Ponte Preta------501.00501.00--------
Fluminense 0-10 Ponte Preta--------501.00--------
Fluminense 0-6 Ponte Preta--------501.00--------
Fluminense 0-7 Ponte Preta--------501.00--------
Fluminense 0-8 Ponte Preta--------501.00--------
Fluminense 0-9 Ponte Preta--------501.00--------
Fluminense 1-7 Ponte Preta--------501.00--------
Fluminense 1-8 Ponte Preta--------501.00--------
Fluminense 10-0 Ponte Preta--------501.00--------
Fluminense 3-5 Ponte Preta--------501.00--200.00----
Fluminense 4-5 Ponte Preta--------501.00--260.00----
Fluminense 5-4 Ponte Preta--------501.00--120.00----
Fluminense 8-1 Ponte Preta--------501.00--------
Fluminense 7-2 Ponte Preta----------501.00------
Fluminense 5-5 Ponte Preta------------260.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Ponte Preta/Ponte Preta14.00--12.0010.0013.002.6310.00--11.00
Ponte Preta/Gelijk19.00--17.0017.0017.004.0020.00--17.00
Ponte Preta/Fluminense24.00--26.0023.0021.004.7522.00--23.00
Gelijk/Ponte Preta16.00--14.0012.0013.0021.0015.00--13.00
Gelijk/Gelijk6.25--6.006.006.0010.006.25--6.00
Gelijk/Fluminense4.20--4.334.334.206.504.00--4.20
Fluminense/Ponte Preta70.00--81.0041.0067.00151.0030.00--31.93
Fluminense/Gelijk18.00--16.0017.0015.0067.0015.00--17.00
Fluminense/Fluminense2.00--2.102.302.2017.002.00--2.10
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.01--1.031.031.021.041.02----
Under11.00--9.2511.0012.0013.0010.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.22--1.251.701.221.231.251.25--
Under3.60--3.602.053.754.003.203.50--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.82--1.752.621.731.701.801.801.78
Under1.90--1.951.442.002.101.901.902.13
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.05--2.904.502.882.752.702.90--
Under1.30--1.361.171.361.431.351.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over6.25--5.2515.005.005.254.605.00--
Under1.09--1.121.021.141.161.121.11--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----9.2517.00----------
Under----1.031.01----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------3.55--2.65--
Ponte Preta----------1.27--1.41--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------5.75--1.50--
Ponte Preta----------1.14--2.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------3.55--1.682.00
Ponte Preta----------1.27--1.921.92
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------3.10--1.952.38
Ponte Preta----------1.35--1.661.64
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------2.75--2.212.40
Ponte Preta----------1.43--1.511.63
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------3.00--2.51--
Ponte Preta----------1.38--1.31--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------3.90--3.20--
Ponte Preta----------1.24--1.18--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------4.25--3.46--
Ponte Preta----------1.21--1.15--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------4.65--3.70--
Ponte Preta----------1.18--1.13--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------6.25------
Ponte Preta----------1.12------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------6.60------
Ponte Preta----------1.11------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------7.20------
Ponte Preta----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------1.10--1.13--
Ponte Preta----------6.90--4.91--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------2.45--1.92--
Ponte Preta----------1.58--1.77--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------1.10--1.06--
Ponte Preta----------6.90--7.11--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------1.15--1.03--
Ponte Preta----------5.50--8.49--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.