Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Palmeiras - Corinthians
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras2.552.4081.002.50501.002.6060.002.40--
Corinthians2.502.751.002.751.022.551.012.95--
Draw3.203.0056.002.8817.003.0520.003.10--
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras 0-0 Corinthians8.25--8.507.508.007.00--8.501,000.00
Palmeiras 0-1 Corinthians6.75--7.507.507.507.00--7.501,000.00
Palmeiras 0-2 Corinthians11.00--13.0013.0013.007.50--13.001.83
Palmeiras 0-3 Corinthians24.00--29.0031.0029.0026.00--29.004.70
Palmeiras 0-4 Corinthians60.00--81.00101.0067.0085.00--91.00--
Palmeiras 0-5 Corinthians180.00--251.00426.00251.00130.00------
Palmeiras 0-6 Corinthians475.00--501.00501.00----------
Palmeiras 1-0 Corinthians7.00--7.507.007.007.00--7.501,000.00
Palmeiras 1-1 Corinthians5.75--6.506.006.006.50--6.501,000.00
Palmeiras 1-2 Corinthians9.50--11.0010.0011.008.50--9.506.40
Palmeiras 1-3 Corinthians20.00--26.0023.0026.0022.00--27.0015.00
Palmeiras 1-4 Corinthians50.00--67.0081.0067.0085.00--68.00--
Palmeiras 1-5 Corinthians160.00--201.00326.00201.00130.00------
Palmeiras 1-6 Corinthians425.00--501.00501.00501.00--------
Palmeiras 2-0 Corinthians12.50--13.0011.0011.007.50--14.001,000.00
Palmeiras 2-1 Corinthians9.75--10.009.5010.009.00--9.501,000.00
Palmeiras 2-2 Corinthians15.00--17.0014.0017.0010.00--17.0032.00
Palmeiras 2-3 Corinthians30.00--41.0036.0041.0022.00--34.0070.00
Palmeiras 2-4 Corinthians80.00--101.00101.0081.0060.00--73.00--
Palmeiras 2-5 Corinthians225.00--301.00426.00351.00130.00------
Palmeiras 3-0 Corinthians25.00--29.0026.0023.0026.00--29.001,000.00
Palmeiras 3-1 Corinthians22.00--26.0023.0023.0026.00--27.001,000.00
Palmeiras 3-2 Corinthians30.00--41.0031.0041.0022.00--34.00250.00
Palmeiras 3-3 Corinthians60.00--81.0071.0051.0040.00--73.00130.00
Palmeiras 3-4 Corinthians170.00--151.00226.00201.00100.00--101.00--
Palmeiras 3-5 Corinthians400.00----501.00501.00170.00------
Palmeiras 4-0 Corinthians70.00--67.0091.0051.0085.00--91.00--
Palmeiras 4-1 Corinthians60.00--67.0071.0051.0085.00--68.00--
Palmeiras 4-2 Corinthians80.00--101.00101.0081.0085.00--73.00--
Palmeiras 4-3 Corinthians170.00--151.00176.00151.00100.00--101.00--
Palmeiras 4-4 Corinthians350.00--201.00351.00501.00170.00--121.00--
Palmeiras 5-0 Corinthians200.00--251.00326.00151.00130.00------
Palmeiras 5-1 Corinthians180.00--201.00276.00151.00130.00------
Palmeiras 5-2 Corinthians250.00--301.00376.00251.00130.00------
Palmeiras 5-3 Corinthians400.00----501.00501.00170.00------
Palmeiras 6-1 Corinthians475.00--501.00501.00----------
Palmeiras 0-7 Corinthians----501.00501.00----------
Palmeiras 1-7 Corinthians----501.00501.00----------
Palmeiras 2-6 Corinthians----501.00------------
Palmeiras 6-0 Corinthians----501.00501.00----------
Palmeiras 6-2 Corinthians----501.00------------
Palmeiras 0-10 Corinthians------501.00----------
Palmeiras 0-8 Corinthians------501.00----------
Palmeiras 0-9 Corinthians------501.00----------
Palmeiras 1-8 Corinthians------501.00----------
Palmeiras 10-0 Corinthians------501.00----------
Palmeiras 4-5 Corinthians------501.00--190.00------
Palmeiras 5-4 Corinthians------501.00--190.00------
Palmeiras 7-0 Corinthians------501.00----------
Palmeiras 7-1 Corinthians------501.00----------
Palmeiras 8-0 Corinthians------501.00----------
Palmeiras 8-1 Corinthians------501.00----------
Palmeiras 9-0 Corinthians------501.00----------
Palmeiras 128-128 Corinthians----------------14.00
Palmeiras 5-5 Corinthians----------210.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Corinthians/Corinthians3.80--4.404.504.754.20--4.501.02
Corinthians/Gelijk16.00--15.0014.0015.0013.00--15.001.02
Corinthians/Palmeiras36.00--29.0031.0029.0025.00--22.001.15
Gelijk/Corinthians6.75--6.506.506.005.50--5.508.20
Gelijk/Gelijk4.80--4.334.334.334.20--5.005.10
Gelijk/Palmeiras7.00--6.006.005.505.50--5.507.20
Palmeiras/Corinthians35.00--34.0034.0034.0025.00--22.0020.00
Palmeiras/Gelijk16.00--15.0013.0015.0012.00--15.0019.00
Palmeiras/Palmeiras4.10--4.504.334.004.50--4.505.20
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.03--1.151.05--1.03------
Under8.25--4.757.50--7.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.33--1.361.36--1.351.37----
Under2.95--3.002.88--2.702.70----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.15--3.502.25--2.102.202.29--
Under1.62--1.291.57--1.651.601.67--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.10--5.004.00--3.603.80----
Under1.20--1.141.20--1.201.20----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over9.50--8.007.50--6.006.50----
Under1.03--1.061.06--1.061.06----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----21.00------------
Under----1.01------------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------9.00----
Corinthians------------1.02----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------2.78----
Corinthians------------1.31----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------3.80----
Corinthians------------1.16----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------4.16----
Corinthians------------1.13----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------4.48----
Corinthians------------1.11----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------8.371.78--
Corinthians------------1.032.16--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------8.712.17--
Corinthians------------1.031.77--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------16.411.60--
Corinthians------------1.002.47--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------15.03----
Corinthians------------1.01----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------1.23----
Corinthians------------2.97----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------1.11----
Corinthians------------4.01----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------1.10----
Corinthians------------4.29----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Palmeiras------------1.08----
Corinthians------------4.54----
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.