Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Sport Recife - Figueirense
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife1.651.731.651.551.53201.001.6060.001.68
Figueirense5.254.335.006.006.001.064.851.055.00
Draw3.403.253.403.603.6010.003.557.503.38
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife 0-0 Figueirense8.25--7.759.509.009.00----9.50
Sport Recife 0-1 Figueirense12.50--12.0013.0014.0012.00----12.00
Sport Recife 0-2 Figueirense24.00--23.0034.0036.0026.00----27.00
Sport Recife 0-3 Figueirense70.00--126.0081.00126.0051.00----73.00
Sport Recife 0-4 Figueirense200.00--251.00151.00501.00201.00----121.00
Sport Recife 0-5 Figueirense400.00----501.00501.00--------
Sport Recife 1-0 Figueirense5.75--6.256.005.506.50----6.50
Sport Recife 1-1 Figueirense6.00--6.758.007.007.00----6.50
Sport Recife 1-2 Figueirense17.00--15.5019.0018.0017.00----16.00
Sport Recife 1-3 Figueirense40.00--51.0067.0061.0041.00----43.00
Sport Recife 1-4 Figueirense140.00--251.00151.00301.00126.00----111.00
Sport Recife 1-5 Figueirense400.00----501.00501.00501.00------
Sport Recife 2-0 Figueirense7.00--7.257.006.507.00----7.50
Sport Recife 2-1 Figueirense7.50--8.508.508.008.50----8.50
Sport Recife 2-2 Figueirense15.00--16.5021.0017.0019.00----17.00
Sport Recife 2-3 Figueirense46.00--67.0067.0071.0051.00----46.00
Sport Recife 2-4 Figueirense140.00--251.00151.00301.00151.00----111.00
Sport Recife 2-5 Figueirense425.00----501.00501.00501.00------
Sport Recife 3-0 Figueirense12.50--12.0011.0011.0012.00----15.00
Sport Recife 3-1 Figueirense14.00--14.0015.0013.0015.00----13.00
Sport Recife 3-2 Figueirense25.00--26.0034.0026.0029.00----34.00
Sport Recife 3-3 Figueirense60.00--101.0081.0091.0067.00----81.00
Sport Recife 3-4 Figueirense225.00--251.00201.00401.00251.00----121.00
Sport Recife 3-5 Figueirense500.00------501.00--------
Sport Recife 4-0 Figueirense25.00--23.0023.0023.0026.00----41.00
Sport Recife 4-1 Figueirense28.00--29.0029.0026.0029.00----36.00
Sport Recife 4-2 Figueirense50.00--67.0067.0061.0051.00----61.00
Sport Recife 4-3 Figueirense130.00--251.00126.00176.00126.00----91.00
Sport Recife 4-4 Figueirense325.00--251.00201.00351.00501.00----121.00
Sport Recife 5-0 Figueirense60.00----67.0067.0067.00------
Sport Recife 5-1 Figueirense70.00----81.0076.0051.00------
Sport Recife 5-2 Figueirense130.00----151.00151.00126.00------
Sport Recife 5-3 Figueirense300.00------426.00351.00------
Sport Recife 6-0 Figueirense170.00----151.00201.00151.00------
Sport Recife 6-1 Figueirense190.00----201.00201.00201.00------
Sport Recife 6-2 Figueirense300.00----301.00--351.00------
Sport Recife 1-6 Figueirense------501.00501.00--------
Sport Recife 2-6 Figueirense------501.00----------
Sport Recife 7-0 Figueirense------301.00501.00501.00------
Sport Recife 7-1 Figueirense------501.00501.00501.00------
Sport Recife 8-0 Figueirense------501.00501.00--------
Sport Recife 0-10 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 0-6 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 0-7 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 0-8 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 0-9 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 1-7 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 1-8 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 10-0 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 4-5 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 5-4 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 8-1 Figueirense--------501.00--------
Sport Recife 9-0 Figueirense--------501.00--------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Figueirense/Figueirense9.50--8.7511.0011.0013.00----7.50
Figueirense/Gelijk16.00--16.0017.0017.0023.00----15.00
Figueirense/Sport Recife26.00--26.0023.0023.0034.00----24.00
Gelijk/Figueirense12.50--11.0012.0012.006.00----8.50
Gelijk/Gelijk4.90--5.255.505.003.20----5.00
Gelijk/Sport Recife4.50--4.503.804.202.63----4.40
Sport Recife/Figueirense60.00--67.0046.0067.0051.00----31.00
Sport Recife/Gelijk16.00--15.0019.0015.0026.00----15.00
Sport Recife/Sport Recife2.45--2.502.602.406.00----2.90
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.03--1.051.041.041.071.02----
Under8.25--7.7510.009.009.007.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.30--1.301.331.301.271.301.30--
Under3.20--3.203.253.203.552.903.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.05--1.952.052.101.951.951.952.13
Under1.72--1.751.701.671.951.751.751.78
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.60--3.303.753.503.803.203.30--
Under1.25--1.281.251.251.351.251.27--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over8.00--6.507.506.50--5.005.50--
Under1.05--1.081.071.08--1.101.09--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----11.5015.00----------
Under----1.011.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------6.60--9.101.79
Figueirense----------1.11--1.002.14
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife--2.04------5.75--1.761.94
Figueirense--1.82------1.14--1.831.98
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------3.20--2.092.33
Figueirense----------1.32--1.581.67
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------2.85--2.41--
Figueirense----------1.40--1.43--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------2.85--2.72--
Figueirense----------1.40--1.34--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------3.55--3.12--
Figueirense----------1.27--1.19--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------5.25--4.07--
Figueirense----------1.16--1.09--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------5.75--4.28--
Figueirense----------1.14--1.08--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------6.10--4.47--
Figueirense----------1.13--1.07--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------7.20------
Figueirense----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------1.42--8.99--
Figueirense----------2.90--1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------4.15--9.05--
Figueirense----------1.22--1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------1.18--8.25--
Figueirense----------4.80--1.02--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------1.19--6.69--
Figueirense----------4.50--1.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sport Recife----------1.12------
Figueirense----------6.25------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.