Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Sao Paulo - Coritiba
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo1.401.441.451.001.401.441.401.121.52
Coritiba7.757.006.7571.006.007.507.3035.006.40
Draw3.803.754.1051.004.004.203.956.503.75
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo 0-0 Coritiba10.00--9.2512.0011.0013.0010.00--11.00
Sao Paulo 0-1 Coritiba16.00--16.5017.0017.0017.0012.00--15.00
Sao Paulo 0-2 Coritiba34.00--41.0041.0036.0034.0030.00--36.00
Sao Paulo 0-3 Coritiba100.00--151.00101.00126.0067.0075.00--81.00
Sao Paulo 0-4 Coritiba300.00--251.00201.00501.00251.00100.00--111.00
Sao Paulo 1-0 Coritiba5.50--6.757.006.507.006.50--6.50
Sao Paulo 1-1 Coritiba6.75--7.509.007.508.007.00--7.50
Sao Paulo 1-2 Coritiba20.00--20.0021.0019.0019.0024.00--21.00
Sao Paulo 1-3 Coritiba50.00--67.0067.0067.0041.0075.00--61.00
Sao Paulo 1-4 Coritiba190.00--251.00151.00301.00126.00100.00--111.00
Sao Paulo 1-5 Coritiba500.00----501.00501.00--160.00----
Sao Paulo 2-0 Coritiba6.50--6.757.007.007.506.00--6.50
Sao Paulo 2-1 Coritiba7.25--8.258.507.508.007.50--8.50
Sao Paulo 2-2 Coritiba16.00--17.5021.0015.0017.0017.00--18.00
Sao Paulo 2-3 Coritiba50.00--67.0067.0056.0041.0075.00--61.00
Sao Paulo 2-4 Coritiba170.00--251.00151.00251.00126.00100.00--111.00
Sao Paulo 2-5 Coritiba500.00----501.00501.00--160.00----
Sao Paulo 3-0 Coritiba10.50--9.509.5011.0011.008.00--11.00
Sao Paulo 3-1 Coritiba12.50--11.5012.0012.0012.009.00--12.00
Sao Paulo 3-2 Coritiba22.00--26.0029.0023.0023.0024.00--31.00
Sao Paulo 3-3 Coritiba60.00--101.0081.0071.0051.0075.00--73.00
Sao Paulo 3-4 Coritiba225.00--251.00151.00326.00201.00100.00--111.00
Sao Paulo 4-0 Coritiba19.00--17.0017.0021.0021.0012.00--23.00
Sao Paulo 4-1 Coritiba22.00--21.0021.0023.0023.0015.00--23.00
Sao Paulo 4-2 Coritiba42.00--51.0051.0046.0041.0040.00--46.00
Sao Paulo 4-3 Coritiba110.00--251.00126.00126.0081.0080.00--91.00
Sao Paulo 4-4 Coritiba300.00--251.00201.00351.00301.00120.00--121.00
Sao Paulo 5-0 Coritiba40.00----41.0046.0041.0030.00----
Sao Paulo 5-1 Coritiba48.00----51.0056.0041.0030.00----
Sao Paulo 5-2 Coritiba100.00----126.00101.0081.0060.00----
Sao Paulo 5-3 Coritiba225.00------276.00201.00100.00----
Sao Paulo 6-0 Coritiba100.00----101.00126.0081.00------
Sao Paulo 6-1 Coritiba120.00----126.00126.00101.00------
Sao Paulo 6-2 Coritiba225.00----251.00--201.00------
Sao Paulo 7-0 Coritiba250.00----251.00401.00251.00------
Sao Paulo 7-1 Coritiba275.00----251.00401.00301.00------
Sao Paulo 0-5 Coritiba------501.00501.00--160.00----
Sao Paulo 2-6 Coritiba------501.00----------
Sao Paulo 8-0 Coritiba------501.00501.00--------
Sao Paulo 9-0 Coritiba------501.00501.00--------
Sao Paulo 0-10 Coritiba--------501.00--------
Sao Paulo 0-6 Coritiba--------501.00--------
Sao Paulo 0-7 Coritiba--------501.00--------
Sao Paulo 0-8 Coritiba--------501.00--------
Sao Paulo 0-9 Coritiba--------501.00--------
Sao Paulo 1-6 Coritiba--------501.00--------
Sao Paulo 1-7 Coritiba--------501.00--------
Sao Paulo 1-8 Coritiba--------501.00--------
Sao Paulo 10-0 Coritiba--------501.00--------
Sao Paulo 3-5 Coritiba--------501.00--200.00----
Sao Paulo 4-5 Coritiba--------501.00--260.00----
Sao Paulo 5-4 Coritiba--------501.00--120.00----
Sao Paulo 8-1 Coritiba--------501.00--------
Sao Paulo 6-3 Coritiba----------501.00------
Sao Paulo 5-5 Coritiba------------260.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Coritiba/Coritiba14.00--12.0015.0012.0051.0010.00--13.00
Coritiba/Gelijk18.00--18.0021.0017.0067.0020.00--17.00
Coritiba/Sao Paulo24.00--26.0026.0021.0081.0022.00--22.00
Gelijk/Coritiba16.00--14.5013.0013.0026.0015.00--15.00
Gelijk/Gelijk5.50--6.006.505.5015.006.25--6.00
Gelijk/Sao Paulo4.10--4.254.204.2010.004.00--4.20
Sao Paulo/Coritiba70.00--67.0041.0067.0019.0030.00--36.00
Sao Paulo/Gelijk17.00--16.5017.0015.006.5015.00--19.00
Sao Paulo/Sao Paulo2.10--2.102.052.251.302.00--2.00
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.01--1.031.041.021.051.02----
Under10.00--9.2510.0011.0011.0010.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.25--1.221.141.221.241.251.25--
Under3.50--3.805.003.753.903.203.50--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.851.841.781.571.731.751.801.801.77
Under1.852.001.952.302.002.051.901.902.14
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.10--2.902.052.882.852.702.90--
Under1.30--1.361.701.361.401.351.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over6.50--5.253.255.505.504.605.00--
Under1.08--1.121.331.131.151.121.11--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----9.2515.00----------
Under----1.031.02----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------4.40--1.12--
Coritiba----------1.20--5.51--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------3.80--1.46--
Coritiba----------1.25--2.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------3.35--1.621.92
Coritiba----------1.30--1.992.00
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo--2.10------2.85--1.872.23
Coritiba--1.74------1.40--1.701.73
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------2.67--2.12--
Coritiba----------1.45--1.54--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------3.00--2.35--
Coritiba----------1.38--1.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------3.90--2.94--
Coritiba----------1.24--1.21--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------4.40--3.20--
Coritiba----------1.20--1.17--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------4.65--3.44--
Coritiba----------1.18--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------6.25------
Coritiba----------1.12------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------1.55--1.01--
Coritiba----------2.50--12.19--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------4.65--1.06--
Coritiba----------1.18--7.67--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------1.10--1.01--
Coritiba----------7.20--12.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Sao Paulo----------1.11--1.00--
Coritiba----------6.60--12.40--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.