Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Fluminense - Flamengo
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense2.002.001.911.911.831.95--1.032.01
Flamengo3.603.403.803.603.753.75--80.003.70
Draw3.253.203.403.503.303.50--8.503.20
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense 0-0 Flamengo10.00--8.5012.0010.0011.008.00--13.00
Fluminense 0-1 Flamengo11.00--11.5012.0012.0012.009.50--10.00
Fluminense 0-2 Flamengo18.00--20.0021.0021.0019.0014.00--17.00
Fluminense 0-3 Flamengo36.00--51.0051.0051.0041.0040.00--51.00
Fluminense 0-4 Flamengo90.00--251.00101.00176.0081.00100.00--111.00
Fluminense 0-5 Flamengo250.00----301.00501.00301.00130.00----
Fluminense 1-0 Flamengo7.75--7.508.007.508.005.50--7.50
Fluminense 1-1 Flamengo6.00--6.257.506.506.506.00--6.50
Fluminense 1-2 Flamengo12.00--12.0012.0012.0012.0012.00--14.00
Fluminense 1-3 Flamengo24.00--31.0034.0031.0029.0030.00--34.00
Fluminense 1-4 Flamengo60.00--151.0081.00101.0067.0085.00--111.00
Fluminense 1-5 Flamengo190.00----251.00426.00201.00130.00----
Fluminense 1-6 Flamengo475.00----501.00501.00--------
Fluminense 2-0 Flamengo9.50--9.5010.009.5010.007.50--8.50
Fluminense 2-1 Flamengo7.75--8.508.508.008.507.00--8.50
Fluminense 2-2 Flamengo12.00--13.5015.0012.0013.0012.00--14.00
Fluminense 2-3 Flamengo28.00--36.0041.0031.0034.0035.00--36.00
Fluminense 2-4 Flamengo70.00--201.00101.00101.0067.0085.00--111.00
Fluminense 2-5 Flamengo200.00----301.00426.00251.00130.00----
Fluminense 3-0 Flamengo17.00--16.0017.0017.0017.0017.00--17.00
Fluminense 3-1 Flamengo15.00--14.5015.0014.0015.0014.00--15.00
Fluminense 3-2 Flamengo22.00--23.0026.0021.0023.0020.00--26.00
Fluminense 3-3 Flamengo40.00--51.0067.0046.0041.0050.00--51.00
Fluminense 3-4 Flamengo120.00--251.00126.00151.00126.0085.00--111.00
Fluminense 3-5 Flamengo300.00------501.00451.00170.00----
Fluminense 4-0 Flamengo36.00--31.0034.0036.0041.0035.00--56.00
Fluminense 4-1 Flamengo30.00--34.0034.0031.0034.0035.00--41.00
Fluminense 4-2 Flamengo46.00--41.0051.0051.0041.0050.00--46.00
Fluminense 4-3 Flamengo90.00--251.00101.0091.0081.0085.00--91.00
Fluminense 4-4 Flamengo200.00--251.00151.00251.00201.00100.00--121.00
Fluminense 5-0 Flamengo90.00----101.00101.0081.0085.00----
Fluminense 5-1 Flamengo80.00----101.0091.0067.0085.00----
Fluminense 5-2 Flamengo120.00----151.00126.00101.0085.00----
Fluminense 5-3 Flamengo225.00------251.00201.00100.00----
Fluminense 6-0 Flamengo250.00----251.00376.00201.00------
Fluminense 6-1 Flamengo225.00----201.00276.00201.00------
Fluminense 6-2 Flamengo300.00----301.00--301.00------
Fluminense 0-6 Flamengo------501.00501.00--------
Fluminense 2-6 Flamengo------501.00----------
Fluminense 7-0 Flamengo------501.00501.00--------
Fluminense 7-1 Flamengo------501.00501.00--------
Fluminense 8-0 Flamengo------501.00501.00--------
Fluminense 0-10 Flamengo--------501.00--------
Fluminense 0-7 Flamengo--------501.00--------
Fluminense 0-8 Flamengo--------501.00--------
Fluminense 0-9 Flamengo--------501.00--------
Fluminense 1-7 Flamengo--------501.00--------
Fluminense 1-8 Flamengo--------501.00--------
Fluminense 10-0 Flamengo--------501.00--------
Fluminense 4-5 Flamengo--------501.00--210.00----
Fluminense 5-4 Flamengo--------501.00--130.00----
Fluminense 8-1 Flamengo--------501.00--------
Fluminense 9-0 Flamengo--------501.00--------
Fluminense 5-5 Flamengo------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Flamengo/Flamengo5.75--6.256.506.5041.005.50--6.00
Flamengo/Gelijk15.00--14.5015.0014.0067.0015.00--15.00
Flamengo/Fluminense25.00--26.0026.0021.00101.0020.00--24.00
Gelijk/Flamengo8.75--8.758.508.5017.008.00--7.50
Gelijk/Gelijk5.00--5.255.505.0013.004.50--5.00
Gelijk/Fluminense5.50--5.005.005.0012.004.50--4.50
Fluminense/Flamengo36.00--41.0034.0036.0012.0025.00--31.00
Fluminense/Gelijk15.00--14.0015.0013.005.0015.00--15.00
Fluminense/Fluminense3.05--3.003.003.001.443.00--3.30
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.01--1.041.021.031.051.03----
Under10.00--8.5012.0010.0011.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.22--1.261.251.221.261.251.25--
Under3.80--3.503.753.753.703.203.50--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.80--1.871.801.731.951.751.801.91
Under1.92--1.871.952.001.851.951.901.99
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.95--3.003.102.883.002.702.90--
Under1.33--1.341.351.361.381.351.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over6.25--5.756.005.506.004.605.00--
Under1.09--1.101.111.131.131.121.11--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----10.0012.00----------
Under----1.021.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense--1.94------6.00--1.032.03
Flamengo--1.90------1.13--7.701.89
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------3.00--2.18--
Flamengo----------1.38--1.53--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------3.00--2.71--
Flamengo----------1.38--1.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------3.10--3.05--
Flamengo----------1.35--1.27--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------3.70--3.37--
Flamengo----------1.26--1.23--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------4.65--3.66--
Flamengo----------1.18--1.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------7.20--4.63--
Flamengo----------1.10--1.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------7.20--4.76--
Flamengo----------1.10--1.04--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------7.20--4.88--
Flamengo----------1.10--1.04--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------1.92--1.00--
Flamengo----------1.92--10.21--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------6.00--1.011.76
Flamengo----------1.13--8.982.19
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------1.14--1.00--
Flamengo----------5.75--10.24--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------1.13--1.00--
Flamengo----------6.10--10.26--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------1.20------
Flamengo----------4.40------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------1.10------
Flamengo----------7.20------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Fluminense----------1.10------
Flamengo----------7.20------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.