Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Switzerland - Germany
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland4.253.504.101.014.204.334.001.034.10
Germany1.801.831.8341.001.831.831.8550.001.86
Draw3.603.403.6021.003.503.503.4513.003.35
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland 0-0 Germany12.50--9.2511.0012.0011.007.50--13.00
Switzerland 0-1 Germany8.75--8.258.008.008.505.50--7.50
Switzerland 0-2 Germany9.75--9.2510.009.009.007.50--7.50
Switzerland 0-3 Germany16.00--15.0017.0015.0017.0015.00--15.00
Switzerland 0-4 Germany32.00--29.0034.0031.0034.0030.00--41.00
Switzerland 0-5 Germany70.00----101.0081.0067.0075.00----
Switzerland 0-6 Germany225.00----251.00251.00151.00------
Switzerland 0-7 Germany450.00----501.00501.00--------
Switzerland 1-0 Germany14.00--13.0011.0013.0013.0010.00--13.00
Switzerland 1-1 Germany7.25--6.757.507.007.007.00--7.00
Switzerland 1-2 Germany8.50--8.008.508.008.506.50--8.50
Switzerland 1-3 Germany15.00--13.0015.0013.0015.0013.00--13.00
Switzerland 1-4 Germany30.00--29.0034.0026.0029.0030.00--36.00
Switzerland 1-5 Germany70.00----101.0071.0051.0075.00----
Switzerland 1-6 Germany200.00----251.00201.00151.00------
Switzerland 1-7 Germany425.00----501.00501.00--------
Switzerland 2-0 Germany22.00--21.0021.0023.0021.0014.00--23.00
Switzerland 2-1 Germany15.00--13.0012.0013.0013.0013.00--14.00
Switzerland 2-2 Germany14.00--13.0015.0012.0013.0012.00--14.00
Switzerland 2-3 Germany22.00--23.0026.0020.0023.0020.00--21.00
Switzerland 2-4 Germany44.00--51.0051.0041.0041.0040.00--41.00
Switzerland 2-5 Germany110.00----151.00101.0081.0080.00----
Switzerland 2-6 Germany275.00----301.00--251.00------
Switzerland 3-0 Germany50.00--51.0051.0067.0041.0040.00--56.00
Switzerland 3-1 Germany28.00--31.0034.0034.0029.0030.00--43.00
Switzerland 3-2 Germany32.00--36.0041.0031.0041.0035.00--46.00
Switzerland 3-3 Germany44.00--51.0067.0041.0041.0050.00--51.00
Switzerland 3-4 Germany90.00--126.00101.0091.0081.0080.00--91.00
Switzerland 3-5 Germany225.00------226.00201.00100.00----
Switzerland 4-0 Germany140.00--201.00101.00226.00101.00100.00--111.00
Switzerland 4-1 Germany90.00--126.0081.00101.0067.00100.00--111.00
Switzerland 4-2 Germany80.00--151.00101.00101.0081.00100.00--111.00
Switzerland 4-3 Germany130.00--201.00126.00151.00126.00100.00--111.00
Switzerland 4-4 Germany225.00--251.00201.00226.00251.00100.00--121.00
Switzerland 5-0 Germany350.00----301.00501.00351.00130.00----
Switzerland 5-1 Germany225.00----251.00501.00251.00130.00----
Switzerland 5-2 Germany275.00----301.00476.00301.00130.00----
Switzerland 5-3 Germany350.00------501.00--160.00----
Switzerland 0-8 Germany------501.00501.00--------
Switzerland 6-0 Germany------501.00501.00--------
Switzerland 6-1 Germany------501.00501.00--------
Switzerland 6-2 Germany------501.00----------
Switzerland 0-10 Germany--------501.00--------
Switzerland 0-9 Germany--------501.00--------
Switzerland 1-8 Germany--------501.00--------
Switzerland 10-0 Germany--------501.00--------
Switzerland 4-5 Germany--------501.00--130.00----
Switzerland 5-4 Germany--------501.00--210.00----
Switzerland 7-0 Germany--------501.00--------
Switzerland 7-1 Germany--------501.00--------
Switzerland 8-0 Germany--------501.00--------
Switzerland 8-1 Germany--------501.00--------
Switzerland 9-0 Germany--------501.00--------
Switzerland 5-5 Germany------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Germany/Germany2.75--2.753.002.8041.002.90--3.10
Germany/Gelijk16.00--14.0015.0014.00126.0015.00--15.00
Germany/Switzerland42.00--41.0034.0036.00351.0025.00--31.00
Gelijk/Germany5.25--5.005.504.5026.004.00--4.50
Gelijk/Gelijk5.75--5.755.505.5034.005.00--5.00
Gelijk/Switzerland10.50--9.258.509.0041.008.00--8.00
Switzerland/Germany24.00--26.0026.0020.007.5020.00--24.00
Switzerland/Gelijk16.00--14.0015.0013.005.0015.00--15.00
Switzerland/Switzerland7.25--6.756.507.501.365.75--6.50
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.01--1.031.081.021.081.03----
Under12.50--9.257.0012.008.007.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.20--1.221.081.221.401.251.20--
Under4.10--3.807.003.752.753.203.80--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----------23.00------
Under----------1.01------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.701.901.751.171.671.141.751.751.80
Under2.021.962.004.502.105.501.952.102.11
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.85--2.751.202.751.172.702.70--
Under1.38--1.404.331.405.001.351.40--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over5.75--5.001.405.001.364.604.50--
Under1.12--1.142.751.143.001.121.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----9.251.40--3.75------
Under----1.032.75--1.25------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------1.57--3.40------
Under------2.30--1.30------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----------3.75------
Under----------1.25------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----------11.00------
Under----------1.05------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----------6.50------
Under----------1.11------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------4.15--1.03--
Germany----------1.22--10.35--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------5.50------
Germany----------1.15------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------3.35--1.00--
Germany----------1.30--14.38--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------5.50--1.01--
Germany----------1.15--12.40--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------1.70--1.00--
Germany----------2.20--14.40--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland--1.96------1.38--1.002.07
Germany--1.90------3.00--14.411.85
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------1.22--1.741.83
Germany----------4.15--1.932.09
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------1.26--1.52--
Germany----------3.70--2.31--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------1.45--1.40--
Germany----------2.67--2.63--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------1.35--1.33--
Germany----------3.10--2.93--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------1.25--1.19--
Germany----------3.80--3.37--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------1.15--1.10--
Germany----------5.50--4.46--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------1.13--1.08--
Germany----------6.00--4.70--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Switzerland----------1.12--1.07--
Germany----------6.40--4.93--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.