Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Colorado - Dallas
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado1.871.731.831.851.832.001.901.851.95
Dallas3.804.334.333.754.003.753.704.003.65
Draw3.403.403.303.203.103.403.403.403.45
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado 0-0 Dallas9.00--7.759.509.509.007.50--9.50
Colorado 0-1 Dallas10.00--11.0011.0012.0010.009.50--12.00
Colorado 0-2 Dallas18.00--21.0021.0023.0019.0014.00--25.00
Colorado 0-3 Dallas38.00--67.0051.0076.0041.0040.00--61.00
Colorado 0-4 Dallas110.00--251.00126.00326.00126.00100.00--111.00
Colorado 0-5 Dallas300.00----501.00501.00451.00130.00----
Colorado 1-0 Dallas6.50--6.257.006.506.505.50--6.50
Colorado 1-1 Dallas5.50--6.257.006.506.506.00--7.00
Colorado 1-2 Dallas12.00--13.5013.0014.0013.0012.00--15.00
Colorado 1-3 Dallas26.00--41.0034.0041.0034.0030.00--46.00
Colorado 1-4 Dallas80.00--151.00101.00151.00101.0085.00--111.00
Colorado 1-5 Dallas225.00----301.00501.00401.00130.00----
Colorado 2-0 Dallas8.00--8.259.008.008.507.50--7.00
Colorado 2-1 Dallas7.25--8.258.507.508.507.00--8.50
Colorado 2-2 Dallas12.50--15.5017.0014.0017.0012.00--16.00
Colorado 2-3 Dallas30.00--51.0041.0041.0041.0035.00--48.00
Colorado 2-4 Dallas90.00--251.00101.00176.00101.0085.00--111.00
Colorado 2-5 Dallas275.00----301.00501.00501.00130.00----
Colorado 3-0 Dallas15.00--14.5017.0014.0015.0017.00--15.00
Colorado 3-1 Dallas14.00--14.5017.0014.0017.0014.00--15.00
Colorado 3-2 Dallas22.00--29.0029.0023.0029.0020.00--31.00
Colorado 3-3 Dallas46.00--81.0067.0061.0051.0050.00--68.00
Colorado 3-4 Dallas150.00--251.00151.00226.00201.0085.00--111.00
Colorado 3-5 Dallas450.00------501.00--170.00----
Colorado 4-0 Dallas30.00--31.0041.0031.0041.0035.00--43.00
Colorado 4-1 Dallas28.00--34.0041.0031.0034.0035.00--38.00
Colorado 4-2 Dallas46.00--67.0067.0056.0051.0050.00--46.00
Colorado 4-3 Dallas110.00--251.00126.00126.00126.0085.00--91.00
Colorado 4-4 Dallas250.00--251.00201.00351.00451.00100.00--121.00
Colorado 5-0 Dallas80.00----126.0091.0067.0085.00----
Colorado 5-1 Dallas80.00----126.0081.0081.0085.00----
Colorado 5-2 Dallas130.00----201.00151.00151.0085.00----
Colorado 5-3 Dallas250.00------326.00401.00100.00----
Colorado 6-0 Dallas225.00----251.00276.00201.00------
Colorado 6-1 Dallas225.00----251.00251.00251.00------
Colorado 6-2 Dallas300.00----301.00--501.00------
Colorado 7-0 Dallas500.00----501.00501.00501.00------
Colorado 7-1 Dallas500.00----501.00501.00501.00------
Colorado 0-6 Dallas------501.00501.00--------
Colorado 1-6 Dallas------501.00501.00--------
Colorado 2-6 Dallas------501.00----------
Colorado 8-0 Dallas------501.00501.00--------
Colorado 0-10 Dallas--------501.00--------
Colorado 0-7 Dallas--------501.00--------
Colorado 0-8 Dallas--------501.00--------
Colorado 0-9 Dallas--------501.00--------
Colorado 1-7 Dallas--------501.00--------
Colorado 1-8 Dallas--------501.00--------
Colorado 10-0 Dallas--------501.00--------
Colorado 4-5 Dallas--------501.00--210.00----
Colorado 5-4 Dallas--------501.00--130.00----
Colorado 8-1 Dallas--------501.00--------
Colorado 9-0 Dallas--------501.00--------
Colorado 5-5 Dallas------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dallas/Dallas6.25--7.257.008.5010.005.50--8.00
Dallas/Gelijk16.00--15.5017.0015.0019.0015.00--15.00
Dallas/Colorado26.00--31.0029.0023.0026.0020.00--23.00
Gelijk/Dallas9.50--9.758.009.507.008.00--9.50
Gelijk/Gelijk5.00--4.755.005.004.004.50--4.87
Gelijk/Colorado5.25--4.605.004.503.404.50--4.30
Colorado/Dallas42.00--67.0034.0046.0041.0025.00--31.00
Colorado/Gelijk16.00--15.0015.0014.0017.0015.00--17.00
Colorado/Colorado2.80--2.803.102.753.603.00--2.70
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.02--1.051.041.041.071.03----
Under9.00--7.7510.008.509.007.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.25--1.341.331.331.301.301.32--
Under3.50--3.003.253.003.352.903.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.902.042.052.052.102.001.902.002.04
Under1.801.821.721.701.671.801.801.701.86
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.30--3.603.753.503.202.903.40--
Under1.28--1.251.251.251.321.301.25--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over7.00--7.007.506.506.605.005.70--
Under1.06--1.071.071.081.111.101.08--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------15.00----------
Under------1.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado--1.86------6.60--1.821.95
Dallas--2.00------1.11--1.871.97
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------5.00--2.022.23
Dallas----------1.17--1.601.73
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------3.35--2.51--
Dallas----------1.30--1.38--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------3.10--2.86--
Dallas----------1.35--1.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------3.35--3.18--
Dallas----------1.30--1.24--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------4.40--3.67--
Dallas----------1.20--1.13--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------6.60--4.82--
Dallas----------1.11--1.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------7.20--4.99--
Dallas----------1.10--1.04--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------6.60--5.13--
Dallas----------1.11--1.04--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------1.55--1.37--
Dallas----------2.50--2.84--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------4.25--1.601.66
Dallas----------1.21--2.182.35
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------1.11--1.28--
Dallas----------6.60--3.28--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------1.12--1.23--
Dallas----------6.40--3.69--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------1.16------
Dallas----------5.25------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Colorado----------1.10------
Dallas----------7.20------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.