Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Poland - Russia
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland3.303.4015.003.403.253.1011.003.20--
Russia2.252.1013.002.252.302.408.502.38--
Draw3.303.401.083.303.303.251.153.35--
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland 0-0 Russia8.50--8.507.509.007.00--9.0048.00
Poland 0-1 Russia7.50--7.007.007.006.00--8.0055.00
Poland 0-2 Russia11.00--11.0011.0010.008.00--11.0055.00
Poland 0-3 Russia22.00--23.0023.0021.0026.00--26.0055.00
Poland 0-4 Russia60.00--67.0076.0051.0075.00--81.00--
Poland 0-5 Russia150.00--201.00276.00151.00100.00------
Poland 0-6 Russia400.00--501.00501.00501.00--------
Poland 1-0 Russia8.25--8.008.508.507.00--9.0048.00
Poland 1-1 Russia6.50--6.006.506.006.00--6.501.06
Poland 1-2 Russia10.50--10.0010.009.508.00--8.5025.00
Poland 1-3 Russia20.00--21.0021.0021.0020.00--17.0090.00
Poland 1-4 Russia48.00--51.0061.0041.0075.00--61.00--
Poland 1-5 Russia140.00--201.00226.00101.00100.00------
Poland 1-6 Russia375.00--501.00501.00501.00--------
Poland 2-0 Russia16.00--17.0015.0013.009.50--15.0044.00
Poland 2-1 Russia12.50--13.0011.0011.009.50--10.009.80
Poland 2-2 Russia17.00--17.0015.0017.0012.00--17.0046.00
Poland 2-3 Russia32.00--41.0034.0034.0024.00--29.00380.00
Poland 2-4 Russia70.00--81.0091.0067.0050.00--81.00--
Poland 2-5 Russia225.00--251.00326.00201.00120.00------
Poland 2-6 Russia500.00--501.00------------
Poland 3-0 Russia36.00--41.0041.0034.0026.00--41.0044.00
Poland 3-1 Russia28.00--29.0026.0026.0026.00--29.0044.00
Poland 3-2 Russia38.00--41.0036.0041.0028.00--34.00250.00
Poland 3-3 Russia70.00--81.0071.0067.0050.00--81.00720.00
Poland 3-4 Russia180.00--126.00176.00151.0080.00--151.00--
Poland 3-5 Russia400.00----501.00451.00130.00------
Poland 4-0 Russia100.00--101.00151.0081.0080.00--131.00--
Poland 4-1 Russia80.00--81.00101.0067.0080.00--121.00--
Poland 4-2 Russia110.00--101.00126.00101.0080.00--121.00--
Poland 4-3 Russia200.00--151.00226.00201.00100.00--188.00--
Poland 4-4 Russia375.00--201.00351.00451.00130.00--151.00--
Poland 5-0 Russia300.00--301.00501.00251.00130.00------
Poland 5-1 Russia250.00--251.00476.00201.00130.00------
Poland 5-2 Russia325.00--251.00501.00301.00130.00------
Poland 5-3 Russia500.00----501.00501.00160.00------
Poland 0-7 Russia----501.00501.00----------
Poland 1-7 Russia----501.00501.00----------
Poland 6-0 Russia----501.00501.00----------
Poland 6-1 Russia----501.00501.00----------
Poland 6-2 Russia----501.00------------
Poland 0-10 Russia------501.00----------
Poland 0-8 Russia------501.00----------
Poland 0-9 Russia------501.00----------
Poland 1-8 Russia------501.00----------
Poland 10-0 Russia------501.00----------
Poland 4-5 Russia------501.00--160.00------
Poland 5-4 Russia------501.00--190.00------
Poland 7-0 Russia------501.00----------
Poland 7-1 Russia------501.00----------
Poland 8-0 Russia------501.00----------
Poland 8-1 Russia------501.00----------
Poland 9-0 Russia------501.00----------
Poland 128-128 Russia----------------250.00
Poland 5-5 Russia----------210.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Russia/Russia3.60--4.003.754.504.00--3.5025.00
Russia/Gelijk16.00--17.0014.0015.0013.00--15.001.02
Russia/Poland42.00--34.0036.0034.0025.00--35.0026.00
Gelijk/Russia6.50--6.005.504.755.50--5.50120.00
Gelijk/Gelijk4.80--4.404.504.334.20--4.609.00
Gelijk/Poland7.00--7.007.005.505.50--7.0013.00
Poland/Russia34.00--34.0026.0029.0025.00--33.0020.00
Poland/Gelijk16.00--17.0013.0017.0012.00--15.00120.00
Poland/Poland5.50--6.005.005.504.25--5.004.80
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.07--1.101.061.071.03------
Under8.50--6.507.009.007.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.38--1.361.401.381.371.35----
Under2.85--3.002.753.002.602.90----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.20--3.402.252.152.252.152.23--
Under1.65--1.301.571.671.651.701.74--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.10--5.504.503.903.603.70----
Under1.22--1.121.171.241.201.22----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over9.50--7.008.50--6.007.50----
Under1.04--1.081.05--1.061.05----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----17.00------------
Under----1.01------------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------6.00--8.37----
Russia--------1.13--1.04----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------3.70--3.20----
Russia--------1.26--1.26----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------5.75--4.53----
Russia--------1.14--1.13----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------6.40--4.90----
Russia--------1.12--1.11----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------6.90--5.25----
Russia--------1.10--1.09----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------2.15--2.052.31--
Russia--------1.77--1.661.71--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------5.75--6.00----
Russia--------1.14--1.10----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--1.90----1.18--1.141.88--
Russia--1.98----4.65--4.952.07--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------1.17--1.071.66--
Russia--------5.00--7.202.40--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------1.38--1.41----
Russia--------3.00--2.64----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------1.26--1.23----
Russia--------3.70--3.60----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------1.22--1.19----
Russia--------4.15--4.03----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------1.18--1.16----
Russia--------4.65--4.44----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Poland--------1.12--------
Russia--------6.25--------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.