Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Belgium - Scotland
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium1.351.331.351.001.331.001.33--1.36
Scotland9.009.008.5081.0010.00201.0010.00--9.30
Draw4.755.004.7561.004.7551.005.00--4.80
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium 0-0 Scotland12.50--9.7512.0011.0013.0010.00--11.00
Belgium 0-1 Scotland19.00--18.5017.0021.0019.0012.00--21.00
Belgium 0-2 Scotland46.00--51.0041.0061.0041.0030.00--46.00
Belgium 0-3 Scotland150.00--201.00101.00276.00101.0080.00--101.00
Belgium 0-4 Scotland450.00--251.00201.00501.00451.00100.00--131.00
Belgium 1-0 Scotland5.75--6.756.505.506.007.00--6.50
Belgium 1-1 Scotland9.00--9.009.008.508.507.00--8.50
Belgium 1-2 Scotland26.00--23.0023.0026.0023.0024.00--26.00
Belgium 1-3 Scotland80.00--101.0067.00126.0051.0080.00--91.00
Belgium 1-4 Scotland275.00--251.00151.00501.00201.00100.00--131.00
Belgium 2-0 Scotland6.50--6.006.506.006.506.00--6.50
Belgium 2-1 Scotland8.75--8.508.508.007.508.00--8.50
Belgium 2-2 Scotland20.00--21.0023.0021.0021.0020.00--23.00
Belgium 2-3 Scotland80.00--81.0067.00101.0051.0080.00--91.00
Belgium 2-4 Scotland275.00--251.00151.00501.00201.00100.00--131.00
Belgium 3-0 Scotland9.50--8.009.008.509.008.00--9.00
Belgium 3-1 Scotland14.00--11.0012.0012.0012.009.50--11.00
Belgium 3-2 Scotland28.00--29.0034.0026.0026.0024.00--31.00
Belgium 3-3 Scotland90.00--126.0081.00101.0067.0080.00--81.00
Belgium 3-4 Scotland325.00--251.00201.00501.00301.00100.00--131.00
Belgium 4-0 Scotland17.00--14.0015.0015.0015.0012.00--17.00
Belgium 4-1 Scotland22.00--19.5021.0021.0021.0014.00--17.00
Belgium 4-2 Scotland50.00--51.0051.0056.0041.0035.00--46.00
Belgium 4-3 Scotland150.00--251.00126.00176.00101.00100.00--121.00
Belgium 4-4 Scotland425.00--251.00201.00351.00501.00120.00--151.00
Belgium 5-0 Scotland34.00----41.0031.0034.0020.00----
Belgium 5-1 Scotland45.00----51.0046.0041.0020.00----
Belgium 5-2 Scotland110.00----126.00101.0081.0050.00----
Belgium 5-3 Scotland275.00------376.00251.00100.00----
Belgium 6-0 Scotland80.00----101.0081.0067.00------
Belgium 6-1 Scotland110.00----126.00101.0081.00------
Belgium 6-2 Scotland225.00----251.00--151.00------
Belgium 7-0 Scotland200.00----251.00226.00151.00------
Belgium 7-1 Scotland250.00----251.00301.00201.00------
Belgium 8-0 Scotland450.00----501.00501.00501.00------
Belgium 0-5 Scotland------501.00501.00--170.00----
Belgium 1-5 Scotland------501.00501.00--170.00----
Belgium 2-5 Scotland------501.00501.00--210.00----
Belgium 2-6 Scotland------501.00----------
Belgium 9-0 Scotland------501.00501.00--------
Belgium 0-10 Scotland--------501.00--------
Belgium 0-6 Scotland--------501.00--------
Belgium 0-7 Scotland--------501.00--------
Belgium 0-8 Scotland--------501.00--------
Belgium 0-9 Scotland--------501.00--------
Belgium 1-6 Scotland--------501.00--------
Belgium 1-7 Scotland--------501.00--------
Belgium 1-8 Scotland--------501.00--------
Belgium 10-0 Scotland--------501.00--------
Belgium 3-5 Scotland--------501.00--210.00----
Belgium 4-5 Scotland--------501.00--260.00----
Belgium 5-4 Scotland--------501.00--120.00----
Belgium 8-1 Scotland--------501.00--------
Belgium 7-2 Scotland----------501.00------
Belgium 5-5 Scotland------------260.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Scotland/Scotland16.00--13.5015.0020.0019.0015.00--14.00
Scotland/Gelijk20.00--20.0021.0020.0021.0020.00--17.00
Scotland/Belgium26.00--26.0029.0023.0021.0021.00--23.00
Gelijk/Scotland19.00--16.5015.0017.0019.0021.00--18.00
Gelijk/Gelijk6.75--7.006.506.006.007.50--6.50
Gelijk/Belgium4.20--4.104.204.002.884.00--4.10
Belgium/Scotland90.00--81.0046.0091.0067.0030.00--36.00
Belgium/Gelijk20.00--19.5017.0020.0021.0020.00--19.00
Belgium/Belgium1.86--1.901.951.912.251.65--1.90
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.01--1.021.501.021.041.01----
Under12.50--9.752.5011.0013.0010.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.25--1.221.671.251.261.25----
Under3.70--3.802.103.503.703.20----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.801.921.752.751.801.771.80--1.84
Under1.901.942.001.401.912.101.90--2.06
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.10--2.755.503.003.002.70----
Under1.33--1.401.121.331.381.35----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over6.50--5.2517.005.505.754.60----
Under1.10--1.121.011.131.141.12----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----9.0021.00----------
Under----1.031.01----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------21.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------6.00--1.93--
Scotland----------1.13--1.75--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------5.00--1.35--
Scotland----------1.17--2.72--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium--------1.533.00--1.471.63
Scotland--------2.371.38--2.362.40
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium--1.90----1.723.00--1.712.00
Scotland--1.96----2.001.38--1.921.92
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium--------2.002.67--1.952.20
Scotland--------1.661.45--1.691.75
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------2.85--2.20--
Scotland----------1.40--1.50--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------3.20--2.73--
Scotland----------1.32--1.32--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------3.55--3.05--
Scotland----------1.27--1.26--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------4.00--3.34--
Scotland----------1.23--1.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------5.25------
Scotland----------1.16------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------7.20------
Scotland----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------7.20------
Scotland----------1.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------1.32--1.09--
Scotland----------3.35--5.72--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------3.70--1.52--
Scotland----------1.26--2.32--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------1.12--1.05--
Scotland----------6.25--7.08--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belgium----------1.10--1.04--
Scotland----------7.20--8.05--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.