Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Wales - Scotland
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales3.002.882.809.002.881.032.802.802.95
Scotland2.402.602.508.002.50151.002.552.602.48
Draw3.103.003.201.173.1015.003.203.203.25
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales 0-0 Scotland8.25--7.258.507.509.007.50--8.50
Wales 0-1 Scotland7.50--7.257.007.007.007.00--8.00
Wales 0-2 Scotland12.50--11.5012.0011.0011.007.50--12.00
Wales 0-3 Scotland24.00--23.0023.0026.0023.0026.00--34.00
Wales 0-4 Scotland60.00--81.0067.0081.0051.0085.00--91.00
Wales 0-5 Scotland180.00----201.00326.00151.00130.00----
Wales 1-0 Scotland9.00--7.758.007.508.007.00--7.00
Wales 1-1 Scotland6.25--6.006.506.006.006.50--6.50
Wales 1-2 Scotland10.50--9.759.509.509.508.50--10.00
Wales 1-3 Scotland20.00--20.0023.0021.0021.0022.00--29.00
Wales 1-4 Scotland50.00--67.0067.0067.0051.0085.00--81.00
Wales 1-5 Scotland160.00----201.00251.00126.00130.00----
Wales 1-6 Scotland400.00----501.00501.00501.00------
Wales 2-0 Scotland16.00--13.0015.0013.0013.007.50--10.00
Wales 2-1 Scotland12.00--10.0011.0010.0011.009.00--9.50
Wales 2-2 Scotland16.00--14.5017.0014.0015.0010.00--17.00
Wales 2-3 Scotland32.00--31.0041.0034.0034.0022.00--35.00
Wales 2-4 Scotland80.00--101.0081.00101.0067.0085.00--81.00
Wales 2-5 Scotland225.00----251.00376.00201.00130.00----
Wales 3-0 Scotland32.00--29.0034.0034.0029.0026.00--29.00
Wales 3-1 Scotland25.00--26.0029.0026.0023.0026.00--26.00
Wales 3-2 Scotland36.00--36.0041.0036.0034.0022.00--32.00
Wales 3-3 Scotland60.00--81.0081.0071.0051.0040.00--71.00
Wales 3-4 Scotland170.00--251.00126.00201.00151.00100.00--111.00
Wales 3-5 Scotland400.00------501.00501.00170.00----
Wales 4-0 Scotland90.00--101.0081.00101.0067.0085.00--75.00
Wales 4-1 Scotland70.00--81.0081.0091.0051.0085.00--61.00
Wales 4-2 Scotland100.00--126.00101.00126.0081.0060.00--65.00
Wales 4-3 Scotland190.00--251.00151.00226.00151.00100.00--91.00
Wales 4-4 Scotland350.00--251.00201.00351.00401.00170.00--121.00
Wales 5-0 Scotland250.00----251.00501.00201.00130.00----
Wales 5-1 Scotland200.00----251.00376.00151.00130.00----
Wales 5-2 Scotland275.00----301.00476.00251.00130.00----
Wales 5-3 Scotland450.00------501.00501.00170.00----
Wales 6-1 Scotland450.00----501.00501.00501.00------
Wales 0-6 Scotland------501.00501.00--------
Wales 1-7 Scotland------501.00501.00--------
Wales 2-6 Scotland------501.00----------
Wales 6-0 Scotland------501.00501.00--------
Wales 6-2 Scotland------501.00----------
Wales 7-1 Scotland------501.00501.00--------
Wales 0-10 Scotland--------501.00--------
Wales 0-7 Scotland--------501.00--------
Wales 0-8 Scotland--------501.00--------
Wales 0-9 Scotland--------501.00--------
Wales 1-8 Scotland--------501.00--------
Wales 10-0 Scotland--------501.00--------
Wales 4-5 Scotland--------501.00--190.00----
Wales 5-4 Scotland--------501.00--190.00----
Wales 7-0 Scotland--------501.00--------
Wales 8-0 Scotland--------501.00--------
Wales 8-1 Scotland--------501.00--------
Wales 9-0 Scotland--------501.00--------
Wales 5-5 Scotland------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Scotland/Scotland3.80--4.004.204.205.004.30--4.50
Scotland/Gelijk15.00--14.0015.0014.0015.0012.00--15.00
Scotland/Wales38.00--36.0034.0036.0034.0020.00--22.00
Gelijk/Scotland6.25--6.005.505.504.755.00--5.50
Gelijk/Gelijk4.60--4.754.404.334.004.20--5.00
Gelijk/Wales7.75--6.506.506.505.005.25--5.50
Wales/Scotland34.00--34.0029.0031.0029.0020.00--22.00
Wales/Gelijk16.00--14.5015.0013.0015.0012.00--15.00
Wales/Wales5.00--4.505.505.005.504.50--4.50
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.07--1.061.141.061.071.03----
Under8.25--7.255.007.509.007.50----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.35--1.362.251.401.351.351.37--
Under2.95--2.901.602.753.102.702.75--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.152.242.154.502.252.052.102.252.07
Under1.651.711.651.171.571.751.651.651.83
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.00--3.808.004.003.553.603.70--
Under1.22--1.221.061.201.271.201.22--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over9.25--7.2517.008.00--6.006.20--
Under1.04--1.061.011.06--1.061.06--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----14.0021.00----------
Under----1.011.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------3.90--1.01--
Scotland----------1.24--11.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------3.35--3.13--
Scotland----------1.30--1.27--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------5.00--4.38--
Scotland----------1.17--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------5.50--4.76--
Scotland----------1.15--1.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------6.00--5.11--
Scotland----------1.13--1.10--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales--2.12----2.102.15--1.912.12
Scotland--1.74----1.661.73--1.721.81
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales--2.28----2.506.00--1.002.47
Scotland--1.70----1.501.13--12.021.60
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales--------1.661.30--1.131.77
Scotland--------2.103.35--4.602.17
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------1.15--1.05--
Scotland----------5.50--6.33--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------1.38--1.35--
Scotland----------3.00--2.86--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------1.23--1.19--
Scotland----------4.00--3.96--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------1.19--1.16--
Scotland----------4.50--4.39--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------1.16--1.13--
Scotland----------5.25--4.79--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Wales----------1.10------
Scotland----------6.90------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.