Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Finland - Georgia
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland1.771.851.809.001.8015.001.801.851.73
Georgia4.354.504.508.004.5015.004.504.505.20
Draw3.453.403.401.203.501.043.503.403.55
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland 0-0 Georgia9.25--7.258.008.009.008.00--8.00
Finland 0-1 Georgia11.50--10.0011.0011.0011.0010.00--9.00
Finland 0-2 Georgia22.00--21.0026.0023.0023.0014.00--17.00
Finland 0-3 Georgia60.00--81.0067.0081.0051.0040.00--45.00
Finland 0-4 Georgia180.00--251.00151.00376.00201.00100.00--111.00
Finland 0-5 Georgia400.00----501.00501.00501.00130.00----
Finland 1-0 Georgia6.50--5.756.005.506.005.50--6.50
Finland 1-1 Georgia6.75--6.507.006.507.007.00--6.50
Finland 1-2 Georgia16.00--15.0017.0015.0017.0013.00--12.00
Finland 1-3 Georgia38.00--51.0051.0046.0041.0030.00--38.00
Finland 1-4 Georgia130.00--201.00126.00226.00126.00100.00--111.00
Finland 1-5 Georgia375.00----501.00501.00501.00130.00----
Finland 2-0 Georgia8.25--7.507.507.507.007.50--8.50
Finland 2-1 Georgia9.00--8.509.008.008.506.50--8.50
Finland 2-2 Georgia17.00--17.0021.0015.0019.0012.00--18.00
Finland 2-3 Georgia48.00--51.0067.0056.0051.0035.00--41.00
Finland 2-4 Georgia150.00--251.00151.00226.00151.00100.00--111.00
Finland 2-5 Georgia500.00----501.00501.00501.00130.00----
Finland 3-0 Georgia16.00--13.5013.0014.0013.0015.00--19.00
Finland 3-1 Georgia17.00--15.5017.0015.0015.0013.00--19.00
Finland 3-2 Georgia30.00--31.0041.0026.0034.0020.00--32.00
Finland 3-3 Georgia70.00--126.00101.0081.0067.0050.00--81.00
Finland 3-4 Georgia250.00--251.00201.00376.00251.00100.00--111.00
Finland 4-0 Georgia32.00--31.0029.0036.0029.0030.00--55.00
Finland 4-1 Georgia35.00--36.0041.0036.0034.0030.00--46.00
Finland 4-2 Georgia70.00--81.0081.0076.0051.0040.00--61.00
Finland 4-3 Georgia170.00--251.00151.00176.00151.0080.00--91.00
Finland 4-4 Georgia450.00--251.00201.00351.00--100.00--121.00
Finland 5-0 Georgia90.00----101.00101.0051.0075.00----
Finland 5-1 Georgia90.00----126.00101.0067.0075.00----
Finland 5-2 Georgia170.00----201.00226.00126.0080.00----
Finland 5-3 Georgia350.00------501.00401.00100.00----
Finland 6-0 Georgia225.00----251.00376.00151.00------
Finland 6-1 Georgia250.00----251.00376.00201.00------
Finland 0-6 Georgia------501.00501.00--------
Finland 1-6 Georgia------501.00501.00--------
Finland 2-6 Georgia------501.00----------
Finland 6-2 Georgia------501.00--451.00------
Finland 7-0 Georgia------501.00501.00--------
Finland 7-1 Georgia------501.00501.00--------
Finland 0-10 Georgia--------501.00--------
Finland 0-7 Georgia--------501.00--------
Finland 0-8 Georgia--------501.00--------
Finland 0-9 Georgia--------501.00--------
Finland 1-7 Georgia--------501.00--------
Finland 1-8 Georgia--------501.00--------
Finland 10-0 Georgia--------501.00--------
Finland 3-5 Georgia--------501.00--160.00----
Finland 4-5 Georgia--------501.00--210.00----
Finland 5-4 Georgia--------501.00--130.00----
Finland 8-0 Georgia--------501.00--------
Finland 8-1 Georgia--------501.00--------
Finland 9-0 Georgia--------501.00--------
Finland 5-5 Georgia------------210.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Georgia/Georgia7.50--7.509.008.5019.005.75--7.50
Georgia/Gelijk17.00--16.0017.0015.0026.0015.00--15.00
Georgia/Finland30.00--29.0029.0026.0034.0020.00--24.00
Gelijk/Georgia11.00--9.509.509.507.508.00--8.50
Gelijk/Gelijk5.00--5.004.504.503.405.00--5.00
Gelijk/Finland5.00--4.604.334.502.634.00--4.40
Finland/Georgia50.00--51.0041.0056.0051.0025.00--31.00
Finland/Gelijk17.00--15.5017.0015.0021.0015.00--15.00
Finland/Finland2.70--2.752.752.884.332.90--2.90
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.06--1.061.401.051.071.03----
Under9.25--7.252.758.009.008.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.33--1.361.621.361.381.351.40--
Under3.10--2.902.202.883.002.702.70--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.10--2.204.002.202.152.202.302.26
Under1.68--1.621.221.621.671.601.601.69
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.90--3.805.504.003.903.603.90--
Under1.22--1.221.121.201.241.201.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over9.00--7.2521.007.50--6.006.70--
Under1.04--1.061.011.06--1.061.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----14.5017.00----------
Under----1.011.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland--1.83------7.20--6.841.74
Georgia--2.03------1.10--1.062.21
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------3.00--1.981.99
Georgia----------1.38--1.721.93
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------3.70--2.44--
Georgia----------1.26--1.47--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------3.00--2.83--
Georgia----------1.38--1.36--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------3.00--3.19--
Georgia----------1.38--1.29--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------3.70------
Georgia----------1.26------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------5.75------
Georgia----------1.14------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------6.10------
Georgia----------1.13------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------6.60------
Georgia----------1.11------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------2.02--1.84--
Georgia----------1.83--1.84--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------4.50--4.871.54
Georgia----------1.19--1.132.61
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------1.22--1.13--
Georgia----------4.15--4.87--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------1.12--1.06--
Georgia----------6.40--6.84--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland----------1.21--1.11--
Georgia----------4.25--4.78--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland--------------1.04--
Georgia--------------6.59--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland--------------1.03--
Georgia--------------6.78--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Finland--------------1.03--
Georgia--------------6.96--
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.