Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Belarus - Spain
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus18.0015.0014.5081.0015.0051.0017.0018.0013.00
Spain1.151.141.161.001.171.001.131.131.17
Draw8.007.007.2556.007.0051.008.508.006.80
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus 0-0 Spain22.00--13.0015.0017.0019.0012.00----
Belarus 0-1 Spain7.75--7.257.506.506.507.00----
Belarus 0-2 Spain6.00--5.506.005.505.506.00----
Belarus 0-3 Spain6.75--6.006.506.506.007.00----
Belarus 0-4 Spain8.25--8.758.509.509.507.50----
Belarus 0-5 Spain12.50----17.0015.0017.0010.00----
Belarus 0-6 Spain24.00----34.0031.0034.00------
Belarus 0-7 Spain50.00----81.0076.0067.00------
Belarus 0-8 Spain120.00----201.00176.00151.00------
Belarus 1-0 Spain40.00--29.0034.0046.0029.0015.00----
Belarus 1-1 Spain15.00--14.0015.0012.0015.009.00----
Belarus 1-2 Spain10.50--10.0011.009.509.509.00----
Belarus 1-3 Spain11.50--11.5012.0011.0012.0010.00----
Belarus 1-4 Spain15.00--15.5017.0017.0017.0010.00----
Belarus 1-5 Spain20.00----34.0026.0029.0012.00----
Belarus 1-6 Spain44.00----67.0061.0051.00------
Belarus 1-7 Spain80.00----151.00126.00101.00------
Belarus 2-0 Spain140.00--101.0081.00176.0067.0050.00----
Belarus 2-1 Spain44.00--36.0041.0056.0041.0035.00----
Belarus 2-2 Spain30.00--34.0034.0031.0041.0026.00----
Belarus 2-3 Spain36.00--36.0041.0036.0034.0035.00----
Belarus 2-4 Spain50.00--51.0051.0056.0051.0035.00----
Belarus 2-5 Spain70.00----101.00101.0067.0040.00----
Belarus 2-6 Spain180.00----201.00--151.00------
Belarus 3-0 Spain600.00--251.00151.00501.00301.00100.00----
Belarus 3-1 Spain190.00--251.00126.00326.00126.00100.00----
Belarus 3-2 Spain160.00--201.00101.00201.00101.00100.00----
Belarus 3-3 Spain160.00--251.00101.00176.00151.00100.00----
Belarus 3-4 Spain190.00--251.00151.00251.00151.00100.00----
Belarus 3-5 Spain250.00------426.00301.00100.00----
Belarus 4-4 Spain750.00--251.00201.00351.00--160.00----
Belarus 4-0 Spain----251.00201.00501.00--160.00----
Belarus 4-1 Spain----251.00201.00501.00--160.00----
Belarus 4-2 Spain----251.00201.00501.00501.00160.00----
Belarus 4-3 Spain----251.00201.00501.00501.00160.00----
Belarus 0-10 Spain------501.00501.00--------
Belarus 0-9 Spain------301.00501.00501.00------
Belarus 5-2 Spain------501.00501.00--310.00----
Belarus 6-2 Spain------501.00----------
Belarus 1-8 Spain--------276.00301.00------
Belarus 10-0 Spain--------501.00--------
Belarus 4-5 Spain--------501.00--160.00----
Belarus 5-0 Spain--------501.00--270.00----
Belarus 5-1 Spain--------501.00--270.00----
Belarus 5-3 Spain--------501.00--310.00----
Belarus 5-4 Spain--------501.00--310.00----
Belarus 6-0 Spain--------501.00--------
Belarus 6-1 Spain--------501.00--------
Belarus 7-0 Spain--------501.00--------
Belarus 7-1 Spain--------501.00--------
Belarus 8-0 Spain--------501.00--------
Belarus 8-1 Spain--------501.00--------
Belarus 9-0 Spain--------501.00--------
Belarus 2-7 Spain----------351.00------
Belarus 3-6 Spain----------501.00------
Belarus 5-5 Spain------------310.00----
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Spain/Spain1.42--1.501.441.531.501.30----
Spain/Gelijk30.00--31.0026.0026.0029.0035.00----
Spain/Belarus180.00--251.0061.00201.0081.0040.00----
Gelijk/Spain4.40--4.254.204.003.404.50----
Gelijk/Gelijk12.50--10.509.509.5011.0012.00----
Gelijk/Belarus36.00--23.0029.0036.0029.0030.00----
Belarus/Spain28.00--23.0026.0026.0021.0030.00----
Belarus/Gelijk32.00--29.0026.0034.0029.0025.00----
Belarus/Belarus30.00--23.0026.0046.0026.0025.00----
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----1.011.021.011.021.01----
Under----13.0012.0017.0019.0012.00----
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.12--1.151.041.171.191.121.15--
Under5.75--4.7510.004.504.504.554.50--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.50--1.531.441.571.601.501.55--
Under2.50--2.402.622.252.302.402.40--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.10--2.301.602.502.502.152.30--
Under1.62--1.552.251.501.501.551.52--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over3.35--3.802.754.004.253.503.80--
Under1.28--1.221.401.201.211.221.20--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over----7.004.507.00--------
Under----1.071.171.07--------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------17.00----------
Under------1.01----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus--------------11.15--
Spain--------------1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus--------------11.08--
Spain--------------1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus--------------11.12--
Spain--------------1.00--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.60--9.18--
Spain----------2.40--1.02--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.27--7.54--
Spain----------3.55--1.05--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.15--4.26--
Spain----------5.50--1.14--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.21--3.91--
Spain----------4.25--1.16--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.35--2.89--
Spain----------3.10--1.30--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.35--2.39--
Spain----------3.10--1.43--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.35--2.152.20
Spain----------3.10--1.531.75
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus--1.88------1.38--1.901.93
Spain--1.96------3.00--1.691.99
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.57--1.681.66
Spain----------2.35--1.912.35
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.50--1.55--
Spain----------2.50--2.12--
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.40------
Spain----------2.85------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.26------
Spain----------3.70------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.23------
Spain----------4.10------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.20------
Spain----------4.40------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Belarus----------1.14------
Spain----------5.75------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.