کوتاه از یورو 4 ؛ اخبار از اردوی آلمان

کوتاه از یورو 4 ؛ اخبار از اردوی آلمان

Goalthailand

در آستانه‌ی بازی حساس آلمان و هلند قصد خواهیم داشت به اخباری از اردوی آلمان بپردازیم ، اخباری که حاکی از عصبانیت و استرس بیش از حد لو ، سرمربی ژرمن‌ها است.

در آستانه‌ی بازی حساس آلمان و هلند قصد خواهیم داشت به اخباری از اردوی آلمان بپردازیم ، اخباری که حاکی از عصبانیت و استرس بیش از حد لو ، سرمربی ژرمن‌ها است.

یواخیم لو خطاب به ژرمن‌ها : 80 درصد کافی نیست ، باید تمام عیار باشید

غروبی پر استرس برای لوی خشمگین

دیروز در اوایل غروب بود که آخرین تمرین تیم ملی آلمان برای رویارویی با هلند انجام شد. در این تمرین که در ورزشگاه متالیست خارکیف انجام شد ، لو از لبه‌ی نیمکت بازی شاگردانش را مشاهده می‌کرد ، جایی‌که توپ از طریق خط هافبک ارسال شد و متس هوملز با یک پس بد این توپ را جواب داد. این پاس اشتباه برای آشفته شدن سرمربی باتجربه کافی بود.

سوت سرمربی برای هشداری جدی

لو با سوت خود بازی را متوقف کرد تا فریادهای خود بر سر بازیکنانش را آغاز کند. او با همه‌ی تیم است ، نمایش 80 درصدی ستاره‌های آلمان او را به هراس انداخته است تا او با فریادهای پیاپی به آن‌ها این چنین بگوید : " 80 درصد کافی نیست ، شما نباید به هیچ‌وجه اشتباه کنید. نمایش 80 درصدی شما ، برای ما مشکلات زیادی در پی خواهد داشت. ما باید بار دیگر نمایش هامبورگ را تکرار کنیم. هلند توان استفاده از کوچک‌ترین خطای شما را خواهد داشت."

او با اشاره به بازی دوستانه‌ی سال گذشته‌ی دو تیم که با پیروزی 3-0 ژرمن‌ها به پایان رسید ، به دنبال برانگیختن حس جاه‌طلبانه‌ی بازیکنان خود است.

او پیش از بازی برابر هلند به خشم آمده است ، او به دنبال پیروزی است ، پیروزی 1-0 برابر پرتغال برای صعود ژرمن‌ها از گروه مرگ کافی نیست. او که عادت به قرارگیری در جمع 4 تیم برتر هر تورنمنت دارد ، به پیروزی برابر شاگردان بنتو قانع نخواهد شد. او در ادامه گفت : " هلند همچون پرتغال است ، برای ما حریف با حریف تفاوتی ندارد ، مهم پیروزی و صعود است."

او در مورد نقاط ضعف و قدرت هلند و آلمان نیز سخن می‌گوید ، " مشکل لاله‌ها خط دفاعی آن‌هاست ، در برابر دانمارک نیز همین امر بود که آن‌ها را به چالش کشید. باید به تحلیل کوتاه و پر مفهوم اسطوره‌ی خود ، گانتر نتزر توجه کنیم ، هلند در آن بازی بدون ریتم بود و در مجموع نیز نتوانست آن چنان که باید به خط دفاع وایکینگ‌ها تجاوز نماید. "

طرح دوئل ، طرحی است که لو برای پیروزی در ذهن دارد. لام باید به استقبال دوئل با روبن برود ، متس هوملز نیز برای دوئل با فن پرسی مد نظر لو است ، مسعود اوزیل نیز برای کنترل فن بومل خواهد جنگید ، در آخر نیز شواینی باید اسنایدر را خنثی سازد.

در واکنش به این طرح نفر به نفر از سوی لو دو نکته‌ی جالب وجود دارد ، لحظه‌شماری لام برای رویارویی با روبن و بی‌توجهی روبن برای دوئل با لام.

در پایان خالی از لطف نیست بدانیم که گرچه فن مارویک ، سرمربی لاله‌ها گرچه در هلند انسان محبوب و قابل احترامی است اما حذف از یورو بدون ‌تردید به حکم‌رانی او بر روی نیمکت‌ هلند پایان خواهد داد.