نیکبخت که تا همین دو روز پیش هم در آستانه پیوستن و عقد قرارداد با پرسپولیس قرار داشت ، اما به خاطر یکسری مشکلات نتوانست با سرخپوشان قرارداد امضا کند.

سایت گل – چپ‌پای سابق تیم‌های پرسپولیس و استقلال به تیم فوتبال پیکان پیوست.

به گزارش سایت گل، علیرضا نیکبخت‌واحدی ستاره سال‌های نه‌چندان دور تیم ملی فوتبال ایران که در زمان بلاژویچ گوش چپ تیم ملی را در اختیار خود قرار داده بود، حالا پس از یک نیم‌فصل دوری از فوتبال، به تیم پیکان ملحق شد.

نیکبخت که تا همین دو روز پیش هم در آستانه پیوستن و عقد قرارداد با پرسپولیس قرار داشت و دوباره می‌خواست به تیم سابقش بازگردد، اما به خاطر یکسری مشکلاتی که هنوز برای خود او هم مشخص نیست، نتوانست در آخرین روز نقل و انتقالات با سرخپوشان قرارداد امضا کند و حتی وی می‌توانست باز هم به عنوان بازیکن آزاد در لیگ برتر بازی کند، اما نیکبخت بالاخره به یک تیم دسته اولی ملحق شد. تیمی که مربیگری آن را فرهاد کاظمی برعهده دارد. مربی‌ای که علاقه خاصی به بازی یاغی سابق سرخابی‌ها دارد. این در حالی است که نیکبخت هم یکی از آرزوهایش بازی زیرنظر فرهاد کاظمی بوده و در گذشته بارها به این نکته اشاره کرده که دوست دارد روزی زیرنظر فرهاد کاظمی فوتبال بازی کند.

باید دید آیا نیکبخت که برای نخستین‌بار لیگ یک را تجربه خواهد کرد، می‌تواند به روزهای خوش گذشته برگردد و دوباره خود را در صدر اخبار قرار دهد یا خیر؟