Otac i sin Weah nastupili isti dan - za dvije reprezentacije! Amerikanac ružno provocirao

Komentari
George Weah odigrao je oproštaju utakmicu u dresu Liberije, dok je Timothy nastupio za SAD

Nogomet zaista koji puta piše najčudnije priče.

Jedna se upravo takva odvila noćas kada su otac i sin nastupili isti dan. I to za dvije reprezentacije!

Radi se poznatom bivšem napadaču Milana Georgeu Weahu (51) i njegovom sinu Timothyju (18).

Mlađi Weah član je PSG -a, a u nacionalnom nogometu brani boje rodnih SAD -a. Tako je jučer Timothy odigrao 89 minuta u pobjedi Amerikanaca (1:0) u prijateljskom srazu s Meksikom .

George Weah

Možda i najupečatljiviji detalj s te utakmice uopće nema veze s nogometom! On se zbio u 65. minuti kada je obrambeni igrač SAD-a Miazga  ružno provocirao omalenog 18-godišnjeg meksičkog nogometaša  Laineza zbog visine.

S druge strane, George Weah , koji trenutno obnaša dužnost predsjednika Liberije , odigrao je oproštajnu utakmicu u dresu te afričke nacije za koju je u karijeri postigao 22 pogotka u 61 nastupu.

Protivnik je bila Nigerija , a momčad 51-godišnje legende afričkog nogometa izgubila je s 1:2.

UŽIVO: Inter - Tottenham, nerazzurri se vratili nakon 2380 dana, prva Icardijeva utakmica u Ligi prvaka!
UŽIVO: Barcelona - PSV, Rakitić od prve minute
Otkriveno: Ronaldov posljednji govor u Realu prije finala LP-a, Modrićevo priznanje i Ramosov prsten
Ferdinand: Žao mi je, ali od Engleza samo Liverpool i Man. City mogu osvojiti Ligu prvaka!
Ramos brutalno spustio Griezmannu: U istoj rečenici s Ronaldom i Messijem? Svašta!