West Hama primio iz gol iz kornera, ispustili pobjedu u 90.! City uvjerljiv

PodijeliZatvori Komentari
Leicester je imao 2:0 kod Crystal Palacea, no na kraju se morao samo zadovoljiti bodom

Slaven Bilić u 33. kolu Premier lige kod posljednjeg Sunderlanda odigrao je 2:2, a pobjedu su ispustili u 90. minuti

Za čekićare nije moglo bolje početi, poveli su već u 5. minuti preko Ayewa  koji je ostao sam na pet, šest metara. No domaćin se vratio u 26. minuti preko Khazrija koji je Randolphu zabio izravno iz kornera . Do novog vodstva West Ham je stigao u 47. minuti kada se u gužvi nakon udarca iz kuta najbolje snašao Collins i glavom pogodio za 2:1. No, u 90. minuti, Borini spašava bod domaćinu. U samoj završnici čekićari su ostali i s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Byram.

Everton je kod kuće s 3:1 dobio Burnley. Jagielka, Lukaku, te autogol Meeja bili su dovoljni karamelama, dok je za goste zabio Vokes.

Istim je rezultatom Stoke dobio Hull golovima Arnautovića, Croucha i Shaqirija. Hull je privremeno izjednačio preko Maguirea.

Leicester je imao 2:0 kod Crystal Palacea , no na kraju se morao samo zadovoljiti bodom ( 2:2 ). Huth u 6. i Vardy u 52. donijeli su vodstvo lisicama, no Cabaye i Benteke spašavaju bod domaćinu.

Watford je golom Capouea s 1:0 dobio Swansea .

Manchester City kao gost je slavio na gostovanju kod Southamptona 3:0 i tako skočio na treće mjesto Premier lige.

Nula na semaforu stajala je do 55. minute, a onda je građane u vodstvo doveo Kompany. Pitanje pobjednika gosti su riješili u razmaku od dvije minute. U 78. minuti sjajnu kontru završio je Sane, a u 80. je pobjedu potvrdio Agüerao.

Tablicu pogledajte ovdje .

Egzodus Hrvata iz Las Palmasa: AEK otkupio Livaju, Halilović isto odlazi, ali...
EKSKLUZIVNO Kako su tinejdžerske suze Liverpoolovog poniznog heroja pretvorile u mašinu za pogotke
Modrić: 'Nikad nisam zadovoljan, mrzim gubiti i suigrači kažu da sam nepodnošljiv!'
Klopp branio Zidanea: 'U finalu LP-a su dva trenera koji nemaju pojma!'
Maradona ismijao Argentince: Pa mi nemamo vođu i igramo kao 1930.!