PodijeliZatvori Komentari
Danac je sjajno pogodio u derbiju protiv Moldea te tako stigao do devetog gola sezone

Rosenborg je u 19. kolu norveškog prvenstva slavio u derbiju kod Moldea 2:1.

Mourinho na Bilića s najskupljih 11 u povijesti Premier lige

Ipak, domaćini su prvi poveli i to već u 4. minuti kada je zabio Brustad. No, u 73. minuti na scenu je stupio Nicklas Bendtner koji je sjajno vanjskom pogodio suprotni kut za 1:1. Dancu je to bio deveti gol u 18 utakmica.

A post shared by Nicklas Bendtner (@bendtner14) on

Pobjedu Rosenborgu donio je Konradsen u 85. minuti.

Rosenborg ima osam bodova više od Sarpsborga, koji ima i utakmicu manje, te deset više od Moldea.

Preokret: Milan će ipak igrati u Europi iduće sezone!
Gojak za Goal: Hapoel? Ma ako mi budemo pravi i slušali trenera, dogurat ćemo daleko...
Transferi: Rusi žele Barcinog igrača, Real daje 110 milijuna za Icardija, Napoli vraća Cavanija
SLUŽBENO: Duje Ćaleta-Car potpisao za Marseille!
Borba za Pjanića: Žele ga Chelsea, City i Barcelona

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Koristeći našu stranicu, slažete se s našim korištenjem kolačića prema našem pravilniku.