PodijeliZatvori Komentari
Thauvin je bio i asistent i strijelac u 3:0 pobjedi Marseilla kod Rennesa

Florian Thauvin osramotio se u 27. minuti utakmice između Rennesa i Olympique Marseillea (0:3) kada je prvo sramotnom glumom izborio jedanaesterac, pa istog - promašio!

Real šokiran na Santiago Bernabeu, Ronaldo bez gola i u petoj utakmici!

Iako je bio blizu mjestu događaja, sudac je procijenio kako je Rennesov igrač skrivio najstrožu kaznu, iako je očito da je 24-godišnji Francuz simulirao prenaglašenim padom. Na kraju je pravda bila na strani domaćina jer je Thauvin pucao ravno u ruke domaćem vrataru, ali Marseilleov veznjak na kraju je osvjetlao obraz asistencijom i pogotkom.

Prvo je asistirao Germainu koji dovodi Marseille u vodstvo u 35. minuti, a nakon što je u 45. zabio Sanson, i sam se upisao u strijelce golom zabijenim u 82. minuti utakmice.

Imao je i jedan lucidni pokušaj kojem je malo nedostajalo da se pretvori u potencijalno najbolji gol u cijeloj sezoni:

Zanimljivo, predsjednik Marseillea Jacques-Henri Eyraud nedavno je pročuio treneru Rudiju Garciji da počne uvježbavati igrače da što bolje glume u kaznenom prostoru kako bi im češće svirali penale:

"Reći ću Garciji da nauči igrače padati u šesnaestercu i poslužiti se oružjem koje i drugi koriste", rekao je aludirajući na velik broj jedanaesteraca dosuđenih u korist Lyona u proteklih godinu dana (19).

Olympique Marseille je nakon 20 odigranih kola na četvrtoj poziciji s devet bodova zaostatka za vodećim PSG-om, dok je Rennes na devetoj poziciji s 25 bodova na kontu.

Dalić: Navijao sam za finale protiv Srbije, važno je tko je kakav čovjek, a ne je li Srbin ili Hrvat...
Francuzi otkrili: Mbappé je bio paraliziran od boli, protiv Hrvatske je igrao ozlijeđen
HNL se prati u 68 država svijeta! Po prvi put s igračima iz Ugande, Gvatemale i Armenije
ICC: Kapetan Götze odveo Borussiju do pobjede nad Cityjem
Nogomet LIVE na TV-u: Sve utakmice koje možete gledati idućih dana

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Koristeći našu stranicu, slažete se s našim korištenjem kolačića prema našem pravilniku.