Realova desetka, dva igrača kraljevskog kluba zabila hat-trick za 45 minuta

PodijeliZatvori Komentari
Spomenimo i kako je samo jedna utakmica prvog kola završila remijem, kao i da je slavilo svih pet engleskih predstavnika

Krenula je i Liga prvaka mladih, a najuvjerljiviju pobjedu ostvario je Real Madrid koji je s 10:0 bio bolji od APOEL-a.

Je li moguće: Brijao noge pa zbog toga propušta utakmicu Lige prvaka!?

Kraljevi su Cipranima zabili po pet komada u svakom poluvremenu, a hat-trickovima za samo 45 minuta na terenu istaknuli su se Gomez i Pedro.

Istaknimo i kako je svih pet engleskih predstavnika ostvarilo pobjede. Najuvjerljiviji je bio Chelsea koji je protiv Qarabaga slavio 5:0,  Liverpool je dobio Sevillu 4:0, a istim je rezultatom Tottenham dobio Borussiju Dortmund. Manchester City s 2:0 je bio bolji od Feyenoorda, dok je Manchester United s 4:3 dobio Basel.

Spomenimo i kako je samo jedna utakmica prvog kola završila remijem, ona Sportinga i Olympiakosa - 2:2.

Sve rezultate prvog kola pogledajte ovdje.

Nogomet LIVE na TV-u: Sve utakmice koje možete gledati idućih dana
Baca se u biznis: Ibrahimović kupuje engleskog niželigaša!?
Stigao trener koji mu vjeruje, Brekalo zabljesnuo: Zabio je prvijenac za Wolfsburg!
Eksperiment od 150 milijuna eura: Zašto Barcelona ne vjeruje Dembeleu?
Guardiola u problemima: Policija mu presrela avion, istražuje ga i FA