Real šokiran na Santiago Bernabeu, Ronaldo bez gola i u petoj utakmici!

PodijeliZatvori Komentari
Real tri puta pogađao gredu i ostao bez pobjede treći puta u nizu, promašaj Modrića, Villarreal do povijesnog slavlja, Ronaldova 500. utakmica

Real Madrid ponovno je razočarao svoje navijači porazom na Santiago Bernabeu protiv Villarreala koji je slavio s minimalnih 1:0 golom Fornalsa u 88. minuti.

Villarreal se činio kao idealan protivnik za povratak Zidaneove momčadi na pobjedničke staze nakon što su prošlog vikenda remizirali sa Celtom (2:2) te par dana kasnije u kupu protiv Numacije odigrali istovjetnih 2.2.

Naime, žuta podmornica nikad u povijesti, do sada, nije slavila na Realovom stadionu. U 17 prethodnih utakmica samo su dva puta ostali neporaženi.

I u ovom susretu kraljevskom klubu je presudio niz promašaja stopostotnih prilika, ali i fantastičnih Asenjo koji je na golu gostiju branio 'nemoguće'.

Već u 14. minuti pogodak Garetha Balea poništen je zbog zaleđa, a u idućih 15 minuta gredu su pogodili Marcelo i dva puta Ronaldo , koji je i iz slobodnog udarca bio vrlo blizu pogotku, no njegov udarac pod prečku vršcima prstiju brani bivši vratar gradskog rivala Atletica.

Igra Reala u nastavku nije bila niti blizu eksplozivna kao u prvom poluvremenu kada je prema gostujućem golu upućeno čak 18 udaraca, prvu priliku imao je  Luka Modrić  koji je pucao pored gola s ruba kaznenog prostora u 64. minuti, a nešto bolji bio je njegov pokušaj u 81. kada je iskosa pucao malo pored gola.

Villarreal je iskoristio jedinu pravu priliku u 88. minuti kada je Fornals iskoristio dodavanje s lijevog boka i jednu odbijenu loptu poslao u gol pored već svladanog Navasa . Domaći igrači žalili su se jer je ostalo upitno je li Unal bio u zaleđu prije nego što je lopta došla do strijelca.

Cristianu Ronaldu ovo je bila 500. utakmica u dresu Reala, ali i peta uzastopna u kojoj je ostao bez gola i jedna od rijetkih u kojima nije tresao mrežu današnjeg protivnika kojem je u 13 utakmica zabio 12 golova.

Zidane je odlučio Kovačića ostaviti na klupi, a njegova momčad novim je kiksom pružila priliku Barceloni da pobjegne na 19 bodova prednosti.

U drugom susretu 19. kola španjolske La Lige, igranom u ranijem terminu,  Girona je pred svojim navijačima razbila Las Palmas pobjedom 6:0, pri čemu su pet golova zabili u samo 20 minuta!

U prvom poluvremenu domaćin je poentirao samo jednom, pogotkom Stuanija s bijele točke u 25. minuti. Prava rapsodija golova uslijedila je u nastavku, a u prvom planu bio je 23-godišnji kenijski napadač Michael Olunga koji je došao do hat-tricka golovima u 57., 70. i 79. minuti. Mrežu bespomoćnog Las Palmasa još su tresli Garcia u 64. te Portu u 74. minuti.

Alen Halilović vratio se na teren prošlog utorka nakon četiri mjeseca, a u današnjoj utakmici priliku je dobio ulaskom s klupe u 64. minuti.

Nogometaši opet u modu vratili statusni simbol 70-ih

Girona je ovom pobjedom došla do vrlo dobre devete pozicije, dok je Las Palmas ostao na samom dnu s tek 11 bodova na kontu.

Transferi: Alisson potpisao, Liverpool sa 72,5 milijuna srušio rekord! PSG stavio Mbappea ispred Neymara!
Vrsaljko novi ljubimac Hrvatske: Instagram zvijezda, reklama tetovaža i - šef svake zabave
Skrivene namjere: Ronaldo izabrao Juve zbog poreza?!