Lendrić napokon dobio priliku pa zabio hat-trick u pola sata

PodijeliZatvori Komentari
Lendrić za prvu momčad nije igrao od kolovoza, a u posljednje vrijeme minute je sakupljao igrajući za drugu momčad

Ivan Lendrić napokon je dobio priliku u dresu Lensa i iskoristio ju na najbolji mogući način, u gostujućoj 5:0 pobjedi u prvom kolu kod niželigaša Noeux Minesa zabio je hat-trick.

Uefa drakonski kaznila Evru, Marseille ga otpustio!

Lendrić je hat-trick kompletirao od šeste do 37. minute, a zabili su još Ephestion i Gomel.

Hrvatski napadač u francuskog drugoligaša stigao je ovog ljeta iz Željezničara, te je na početku i dobivao priliku, no u posljednje je vrijeme uglavnom igrao za drugu momčad. Možda mu nakon ovog trener Sikora ipak da malo više prilike.

Dinamo u napetoj završnici izgubio od Arsenala
UŽIVO: Hajduk - Slaven Belupo 0:0; Kopić s pobjedničkom momčadi, gosti nikad nisu slavili na Poljudu
Gattuso: Cutrone ili Kalinić? Igrat će onaj koji može trčati 90 minuta!
Legenda Man. Uniteda šokirala: Razumljivo je da De Gea želi u Real
Cvitanović: Penale će izvoditi Soudani, a ova Rijeka ima istu ideju kao i ona šampionska