Kloppov Liverpool je sam sebi najveći neprijatelj

PodijeliZatvori Komentari
I ova utakmica pokazala je nedostatak kvalitete u obrani i veznom redu Liverpoola, jer prelagano i prenaivno ispadaju

Liverpool je imao sve u svojim rukama, vodili su 2:1 protiv, imali jedanaesterac za 3:1, pa još nekoliko prilika, no Sevilla se u Španjolsku vraća s bodom nakon što je utakmica na Anfieldu završila 2:2.

Redsi su odigrali još jednu odličnu utakmicu, nakon prvih 45 minuta morali su riješiti utakmicu, no još su jednom pokazali da im to predstavlja problem.

Ronaldo 'skinuo' Messija, Casillas izjednačio Giggsa

Nije se prvi put pod Kloppom dogodilo da je Liverpool imao dobivenu utakmicu, no jednostavnu ju ne znaju privesti u svoju korist.

Redsi su večeras imali čak 24 udarca prema golu Seville, koja je s druge strane uputila tek po jedan udarac u okvir gola u svakom poluvremenu. Da, to je nogomet, pa obje momčadi na kraju nose po bod.

I ova utakmica pokazala je nedostatak kvalitete u obrani i u veznom redu Liverpoola, jer prelagano i prenaivno ispadaju. I onda ne znači puno što u ofenzivi imate Manea, Salaha, Firmina, Coutinha i ostale, kada nemaju klasičnog razarača koji će pomoći obrani.

Je li Naby Keita taj, pokazat će vrijeme, ali dok god taj problem Nijemac ne riješi, navijači redsa teško mogu očekivati velike stvari.

Najvrjedniji nogometaši svijeta: Samo jedan iz top 10 može osvojiti Ligu prvaka!
Ramos: Da se Iniesta zove Andresinho imao bi dvije Zlatne lopte!
Meksikanci šokirali prvaka MLS-a i osvojili američku Ligu prvaka!
Sosa odlazi u Bundesligu za osam milijuna eura?!
Boateng upitan za Svjetsko prventvo, Ulreich: Ronaldo zna da je glumio!