Da vam se ne ponovi: HNS opomenuo Rudeš zbog kašnjenja na 2. poluvrijeme!?

Komentari
Hajduk već uobičajeno plaća za baklje, ovaj put 22.000 kuna

Hajduk će zbog bakljade svojih navijača i neprimjerenog skandiranja u utakmici protiv Rudeša (1:0) prošlu subotu na Poljudu morati platiti 22.000 kuna kazne, odlučio je disciplinski sudac HNL-a Alan Klakočer.

"Tijekom utakmice od strane domaćih navijača zapaljeno je više od 20 pirotehničkih naprava, a krajem prvog poluvremena zabilježeno je i višekratno neprimjereno skandiranje", stoji u obrazloženju odluke.

Delegat te utakmice Tihomir Čalić iz Pule prijavio je i Rudeš, i to zbog kašnjenja jednu minutu na početak drugog poluvremena (?!). Disciplinski sudac sankcionirao je zagrebački klub samo upozorenjem.

Bila je to jedina prvoligaška utakmica u HNL-u odigrana prošli vikend s prijavama službenih osoba.

Kek u velikim problemima: Ako treba, igrat će juniori!
Sreća pa postoje društvene mreže... Traže vratara putem - twittera!
Borevković za Goal: Zamislio sam se kad nam je stigao Coentrao, a na Luzu - koljena klecaju!