Englezi vikali jedni na druge u svlačionici: Bilo je sramotno!

Komentari
Obrambeni dvojac Danny Rose i Harry Maguire otkrio je događanja u poluvremenu utakmice sa Švicarskom, a Gavranović namjestio Shaqiriju zicer

Engleska je u prijateljskoj utakmici na Leicesterovom King Power stadionu s 1:0 pobijedila Švicarsku.

Iako pobjeda protiv jakih Švicaraca izgleda kao dobar rezultat, gordi Albion izgledao je neprepoznatljivo u prvih 45 minuta.

Momčad Garetha Southgatea u utakmicu je ušla s tri vezana poraza, a probudila se tek u nastavku kada je i osigurala pobjedu golom Marcusa Rashforda u 54. minuti.

Nakon utakmice obrambeni dvojac lavova Danny Rose i Harry Maguire otkrio je kako su na poluvremenu u svlačionici razmijenjene teške riječi.

"Na poluvremenu nismo bili zadovoljni našom igrom niti pritiskom. Bilo je pomalo sramotno, nadigrali su nas. Svi su u svlačionici rekli svoje mišljenje i onda smo odigrali puno bolje. Odlično je što možemo vikati jedni na druge ukoliko nije dovoljno dobro", izjavio je igrač utakmice Rose.

Njegovu priču potvrdio je i stoper Maguire:

"Svakako su momci izmijenili par riječi. Trener nam je uputio par strogih riječi i u nastavku je bilo bolje".

Dinamov napadač Mario Gavranović igrao je 66 minuta, u 7. je sjajnim proigravanjem namjestio zicer Shaqiriju, a u 31. je njegov dobar udarac zaustavio Butland.

Nogomet LIVE na TV-u: Sve utakmice koje možete gledati idućih dana
FIFA The Best - kako su glasali: Kapetani Engleske i Francuske zaobišli Luku, Messi ga stavio na vrh, CR ne
Čestitke pljušte sa svih strana, prednjače suigrači: Brate, nestvarno!