Šou Hazarda i Lukakua za sigurnu pobjedu Belgije na Islandu

Komentari
Engleska je slavila u prijateljskoj utakmici protiv Švicarske, Mađari uzeli bodove protiv Grčke, slavio i Luksemburg

Belgija je s 3:0 pobijedila Island , a sve su gosti riješili u samo dvije minute i to već u prvih pola sata igre.

Prvi je gol zabio Eden Hazard u 29. minuti iz penala kojeg je skrivio Sverrir Ingi Ingason, a dvije minute kasnije zabio je  Romelu Lukaku nakon prekida i jedne lopte koju je islandski golman najprije obranio, ali kod odbijanca nije imao šanse.

Konačni rezultat je postavio Lukaku u 81. minuti.

Liga nacija - rezultati

Liga A, skupina 2

• Island - Belgija 0:3 (Hazard 29., Lukaku 31., 81.)

Liga A, skupina 4

• Španjolska - Hrvatska 6:0 (Saul 24., Asensio 33., Kalinić 35. - ag, Rodrigo 49., Ramos 57., Isco 70.)

Liga B, skupina 3

• Bosna i Hercegovina - Austrija 1:0 (Džeko 78.)

Liga C, skupina 2

• Finska - Estonija 1:0 (Pukki 12.)
  • Mađarska - Grčka 2:1 (Sallai 15., Kleinheisler 43. / Manolas 18.)

Liga D, skupina 2

• Moldavija - Bjelorusija 0:0
  • San Marino - Luksemburg 0:3 (Chanot 9., Joachim 45+1., Sinani 52.)

Irska je u prijateljskoj utakmici s 1:0 golom O'Briena pobijedila Poljsku u gostima. Njihovi sjeverni susjedi su s 3:0 pobijedili Izrael. Za Sjevernu Irsku su redom pogađali Davis, Dallas i Whyte.

Pobjedu je upisala i Engleska koja je s 1:0 slavila protiv Švicarske. Za slavlje je pogodio Marcus Rashford u 54. minuti.

Ibišević doveo Herthu na vrh, Krama i društvo zaustavili Borussiju (D)
UŽIVO: Osijek - Gorica 0:0; Lovrić pogodio gredu, ozljeda Mudražije, Kahlina čuva goste!
Pašalić: Naravno da me boljelo što nisam išao na SP, Dalić mi je barem mogao reći razloge...
Najbrži igrač Fife 19: Pobijedio bih Bolta da se utrkujemo!
Liverpoolova legenda: Bio sam prisiljen ubijati! I danas imam noćne more...