Atletico spretno do minimalnog slavlja i bijega Realu na +10! Valencia nastavila pobjednički

PodijeliZatvori Komentari
Šime Vrsaljko dobio je svih 90 minuta, Eibar imao uvjerljivu terensku premoć i veći broj udaraca

Atletico Madrid  bio je uspješniji od gradskog rivala pobjedom 1:0 na gostovanju kod  Eibara i tako, s utakmicom više,   Realu pobjegao na deset bodova prednosti!

Strijelac jedinog pogotka bio je  Kevin Gameiro  u 27. minuti, a sve je počelo pogreškom Eibara koji je na centru pogriješio, nakon čega lopta dolazi do  Griezmanna  koji je lijepo poslužio francuskog napadača.

Simeoneova  momčad do ove je pobjede došla spretno iskoristivši jednu od rijetkih prilika na utakmici, a domaćin može žaliti što nije bolje iskoristio terensku premoć (66%-34% posjeda lopte) čak 11 pokušaja po golu Jana Oblaka.

Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta u redovima pobjedničke momčadi.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa La Lige, Valencia je s 2:1 bila bolja od Deportiva.

Marcelinova momčad u La Coruni je slavila golovima Guedesa u 37. minuti i Rodriga u 64. minuti utakmice, dok je počasni pogodak za domaćina postigao Andone dvije minute prije kraja regularnog dijela.

Zidane: Moramo se uozbiljiti, situacija je sve teža!

Nakon tri  ligaška poraza u četiri kola, u Valenciji su se pobojali da bi pred njima mogla biti kriza kojom bi upropastili sve dobro učinjeno u sezoni, no za njima su sada dvije uzastopne pobjede čime su došli na samo dva boda zaostatka za drugoplasiranim Atleticom.