thumbnail Zdravo,

Raspored glavnih prijenosa na televizijama u Hrvatskoj

Srijeda, 17.1.2018.

16:00 Basaksehir - Giresunspor (turski kup) SPORTKLUB 1

19:00 Toulouse - Nantes (francuska liga) ARENASPORT 2

19:00 Guingamp - Lyon (francuska liga) ARENASPORT 3

19:00 Metz - Saint Etienne (francuska liga) ARENASPORT 6

19:00 Atletico Madrid - Sevilla (španjolski Kup kralja) ARENASPORT 4

19:00 Valencia - Deportivo Alaves (španjolski Kup kralja) ARENASPORT 5

20:45 Chelsea - Norwich (FA kup) SPORTKLUB 3

21:00 Espanyol - Barcelona (španjolski Kup kralja) ARENASPORT 4

21:00 PSG - Dijon (francuska liga) ARENASPORT 3

 

Četvrtak, 18.1.2018.

16:00 Antalayaspor - Kayserispor  (turski kup) SPORTKLUB 3

21:30 Leganes - Real Madrid (španjolski Kup kralja) ARENASPORT 1

22:30 Palmeiras - Santo Andre (Brazil, Paulista) ARENASPORT 2

 


Petak, 19.1.2018.

09:50 Western Sydney - Melbourne Victory (australska liga) ARENASPORT 1

20:30 Hertha - Borussia Dortmund (njemačka liga) EUROSPORT 2

20:45 Derby - Bristol City (engleska druga liga) SPORTKLUB 3

20:45 Caen - Olympique Marseille (francuska liga) ARENASPORT 3

21:00 Getafe - Athletic Bilbao (španjolska liga) SPORTKLUB 6

22:00 Porto - Tondela (portugalska liga) SPORTKLUB 2

 

Subota, 20.1.2018.

09:50 Sydney - Central Coast (australska liga) ARENA SPORT 1

13:00 Espanyol - Sevilla (španjolska liga) SPORTKLUB 2

13:30 Brighton - Chelsea (engleska liga) SPORTKLUB 1

15:00 Cremonese - Parma (talijanska druga liga) ARENA SPORT 1

15:15 Hoffenheim - Bayer Leverkusen (njemačka liga) EUROSPORT 2

16:00 Burnley - Manchester United (engleska liga) SPORTKLUB 3

16:15 Atletico Madrid - Girona (španjolska liga) SPORTKLUB 1

17:00 Nantes - Bordeaux (francuska liga) ARENA SPORT 3

17:00 Fenerbache - Goztepe (turska liga) SPORTKLUB 2

18:00 Standard - Eupen (belgijska liga) ARENA SPORT 2

18:00 Spezia - Palermo (talijanska druga liga) ARENA SPORT 4

18:30 Villarreal - Levante (španjolska liga) SPORTKLUB 3

18:30 Sheffield Wednesday - Cardiff (engleska druga liga) SPORTKLUB 4

18:30 HSV - Koln (njemačka liga) EUROSPORT 2

18:30 Manchester City - Newcastle (engleska liga) SPORTKLUB 1

19:15 Benfica - Chaves (portugalska liga) SPORTKLUB HD

20:00 Montepellier - Toulouse (francuska liga) ARENA SPORT 3

20:00 Rennes - Angers (francuska liga) ARENA SPORT 2

20:30 Cesena - Bari (talijanska druga liga) ARENA SPORT 4

22:00 Sao Paulo - Novohorizonto (brazilska liga) ARENA SPORT 2