thumbnail Zdravo,

Raspored glavnih prijenosa na televizijama u Hrvatskoj

Srijeda, 18.10.2017.

16:00 Juventus - Sporting (juniorska Liga prvaka) ARENASPORT 1

18:00 Qarabag - Atletico Madrid (Liga prvaka) ARENASPORT 1

18:00 Budućnost - Zeta (crnogorska liga) ARENASPORT 5

20:35 Chelsea - Roma (Liga prvaka) HRT 2

20:45 Bayern München - Celtic (Liga prvaka) ARENASPORT 1

20:45 Barcelona - Olympiacos (Liga prvaka) ARENASPORT 4

20:45 Benfica - Manchester United (Liga prvaka) ARENASPORT 5

20:45 Anderlecht - PSG (francuska liga) ARENASPORT 6

01:45 Corinthians - Gremio (brazilska liga) ARENASPORT 3

 

Četvrtak, 19.10.2017.

17:00 Astana - Maccabi (Europska liga) ARENASPORT 1

19:00 Ostersund - Athletic (Europska liga) ARENASPORT 1

19:00 Crvena zvezda - Arsenal (Europska liga) ARENASPORT 3

19:00 Nice - Lazio (Europska liga) ARENASPORT 4

19:00 Vardar - Real S. (Europska liga) ARENASPORT 5

21:05 Austria Beč - Rijeka (Europska liga) HRT 2

21:05 Milan - AEK (Europska liga) ARENASPORT 1

21:05 Everton - Lyon (Europska liga) ARENASPORT 3

21:05 Hoffenheim - Basaksehir (Europska liga) ARENASPORT 4

21:05 Skenderbeu - Partizan (Europska liga) ARENASPORT 5

1:00 Flamengo - Bahia (brazilska liga) ARENASPORT 3

 

Petak, 20.10.2017.

10:50 Adeleide United - Melbourne Victory (australska liga) ARENASPORT 1

15:55 Hrvatski dragovoljac - Novigrad (2. HNL) HNTV

17:55 Inter - Rudeš (hrvatska liga) HNTV, ARENASPORT 1

18:30 Antalya - Kasimpasa (turska liga) SPORTKLUB HD

20:30 Mouscron - Standard Liege (belgijska liga) ARENASPORT 4

20:30 Schalke - Mainz (njemačka liga) EUROSPORT 2

20:45 St. Etienne - Montpellier (francuska liga) ARENASPORT 3

21:00 West Ham - Brighton (engleska liga) SPORTKLUB HD

 

Subota, 21.10.2017.

10:50 Sydney - Western Sydney (australska liga) ARENASPORT 1

12:00 Yokohama - Kashima (japanska liga) SPORTKLUB 3

13:00 Levante - Getafe (španjolska liga) SPORTKLUB HD

13:30 Chelsea - Watford (engleska liga) SPORTKLUB 1

14:00 Mura - Krka (slovenska 2. liga) SPORTKLUB 6

15:00 Grbalj - Dečić (crnogorska liga) ARENASPORT 5

15:00 Cibalia - Slaven Belupo (hrvatska liga) ARENASPORT 3

15:30 Eintracht - Borussia Dortmund  (njemačka liga) EUROSPORT 2

16:00 Huddersfield - Manchester United (engleska liga) SPORTKLUB 1

16:15 Betis - Alaves (španjolska liga) SPORTKLUB HD

17:00 Monaco - Caen (francuska liga) ARENASPORT 5

18:00 Sampdoria - Crotone (talijanska liga) ARENASPORT 4

18:30 Valencia - Sevilla (španjolska liga) SPORTKLUB 1

18:30 Malatya - Trabzon (turska liga) SPORTKLUB 2

18:30 Southampton - WBA (engleska liga) SPORTKLUB 3

18:30 Milwall - Birmingham (engleska 2. liga) SPORTKLUB HD

18:30 HSV - Bayern (njemačka liga) EUROSPORT 2

19:00 Hajduk - Dinamo (hrvatska liga) ARENASPORT 3

20:00 Rennes - Lille (francuska liga) ARENASPORT 5

20:00 Nantes - Guingamp (francuska liga) ARENASPORT 2

20:45 Barcelona - Malaga (španjolska liga) SPORTKLUB 1

20:45 Napoli - Inter (talijanska liga) ARENASPORT 4

21:00 Wyad Casablanca - USM Alger (afrička liga prvaka) ARENASPORT 6

21:30 Porto - Pacos Ferreira (portugalska liga) SPORTKLUB 3

22:30 FUS Rabat - TP Mazembe (afrički kup konfederacija) ARENASPORT 5