thumbnail Zdravo,

Raspored glavnih prijenosa na televizijama u Hrvatskoj

Petak, 20.10.2017.

10:50 Adeleide United - Melbourne Victory (australska liga) ARENASPORT 1

15:55 Hrvatski dragovoljac - Novigrad (2. HNL) HNTV

17:55 Inter - Rudeš (hrvatska liga) HNTV, ARENASPORT 1

18:30 Antalya - Kasimpasa (turska liga) SPORTKLUB HD

20:30 Mouscron - Standard Liege (belgijska liga) ARENASPORT 4

20:30 Schalke - Mainz (njemačka liga) EUROSPORT 2

20:45 St. Etienne - Montpellier (francuska liga) ARENASPORT 3

21:00 West Ham - Brighton (engleska liga) SPORTKLUB HD

 

Subota, 21.10.2017.

10:50 Sydney - Western Sydney (australska liga) ARENASPORT 1

12:00 Yokohama - Kashima (japanska liga) SPORTKLUB 3

13:00 Levante - Getafe (španjolska liga) SPORTKLUB HD

13:30 Chelsea - Watford (engleska liga) SPORTKLUB 1

14:00 Mura - Krka (slovenska 2. liga) SPORTKLUB 6

15:00 Grbalj - Dečić (crnogorska liga) ARENASPORT 5

15:00 Cibalia - Slaven Belupo (hrvatska liga) ARENASPORT 3

15:30 Eintracht - Borussia Dortmund  (njemačka liga) EUROSPORT 2

16:00 Huddersfield - Manchester United (engleska liga) SPORTKLUB 1

16:15 Betis - Alaves (španjolska liga) SPORTKLUB HD

17:00 Monaco - Caen (francuska liga) ARENASPORT 5

18:00 Sampdoria - Crotone (talijanska liga) ARENASPORT 4

18:30 Valencia - Sevilla (španjolska liga) SPORTKLUB 1

18:30 Malatya - Trabzon (turska liga) SPORTKLUB 2

18:30 Southampton - WBA (engleska liga) SPORTKLUB 3

18:30 Milwall - Birmingham (engleska 2. liga) SPORTKLUB HD

18:30 HSV - Bayern (njemačka liga) EUROSPORT 2

19:00 Hajduk - Dinamo (hrvatska liga) ARENASPORT 3

20:00 Rennes - Lille (francuska liga) ARENASPORT 5

20:00 Nantes - Guingamp (francuska liga) ARENASPORT 2

20:45 Barcelona - Malaga (španjolska liga) SPORTKLUB 1

20:45 Napoli - Inter (talijanska liga) ARENASPORT 4

21:00 Wyad Casablanca - USM Alger (afrička liga prvaka) ARENASPORT 6

21:30 Porto - Pacos Ferreira (portugalska liga) SPORTKLUB 3

22:30 FUS Rabat - TP Mazembe (afrički kup konfederacija) ARENASPORT 5

 

Nedjelja, 22.10.2017.

10:00 Perth Glory - Central Cost Mariners (australska liga) ARENASPORT 1

12:00 Villarreal - Las Palmas (španjolska liga) SPORTKLUB 1

12:30 Chievo - Verona (talijanska liga) ARENASPORT 4

13:30 Köln - Werder (njemačka liga) EUROSPORT 2

14:30 Club Brugge - Antwerp (belgijska liga) ARENASPORT 6

14:30 Everton - Arsenal (engleska liga) SPORTKLUB 1

14:30 Feyenoord - Ajax (nizozemska liga) SPORTKLUB 2

15:00 Lokomotiva - Istra (HNL) ARENASPORT 3

15:00 Nice - Strasbourg (francuska liga) ARENASPORT 2

15:00 Milan - Genoa (talijanska liga) ARENASPORT 4

15:00 Torino - Roma (talijanska liga) ARENASPORT 5

15:30 Freiburg - Hertha (njemačka liga) EUROSPORT 2

16:15 Celta - Atletico (španjolska liga) SPORTKLUB 1

17:00 Troyes - Lyon (francuska liga) ARENASPORT 3

17:00 Tottenham - Liverpool (engleska liga) SPORTKLUB 2

18:00 Udinese - Juventus (talijanska liga) ARENASPORT 4

18:00 Anderlecht - Genk (belgijska liga) ARENASPORT 6

18:00 Wolfsburg - Hoffenheim (njemačka liga) EUROSPORT 2

18:30 Galatasaray - Fenerbahce (turska liga) SPORTKLUB 1

18:30 Dinamo K. - Šahtar (ukrajinska liga) SPORTKLUB 3

19:00 Rijeka - Osijek (HNL) ARENASPORT 3

19:00 Al Ahly - Etoile du Sahel (CAF liga prvaka) ARENASPORT 1

19:00 Crvena zvezda - Mladost (srpska liga) ARENASPORT 5

20:45 Lazio - Cagliari (talijanska liga) ARENASPORT 4

21:00 Marseille - PSG (francuska liga) ARENASPORT 3

21:00 Sao Paulo - Flamengo (brazilska liga) ARENASPORT 1

23:00 Champecoensea - Fluminense (brazilska liga) ARENASPORT 1

19:00 Al Ahly - Etoile du Sahel (CAF liga prvaka) ARENASPORT 1

19:00 Crvena zvezda - Mladost (srpska liga) ARENASPORT 5

20:45 Lazio - Cagliari (talijanska liga) ARENASPORT 4

21:00 Marseille - PSG (francuska liga) ARENASPORT 3

21:00 Sao Paulo - Flamengo (brazilska liga) ARENASPORT 1

23:00 Champecoensea - Fluminense (brazilska liga) ARENASPORT 1

 

Ponedjeljak, 23.10.2017.

19:00 Besiktas - Basaksehir (turska liga) SPORTKLUB 2

20:00 Sociedad - Deportivo (španjolska liga) SPORTKLUB 3

21:00 Deportivo - Girona (španjolska liga) SPORTKLUB 2