thumbnail Zdravo,

Raspored glavnih prijenosa na televizijama u Hrvatskoj

Utorak, 17.10.2017.

14:00 Ždrijeb dodatnih kvalifikacija za SP u Rusiji (HRT 2)

20:45 Leipzig - Porto (Liga prvaka) ARENASPORT 1

20:45 Feyenoord - Šahtar (Liga prvaka) ARENASPORT 2

20:45 Real - Tottenham (Liga prvaka) ARENASPORT 3

20:45 Manchester City - Napoli (Liga prvaka) ARENASPORT 4

20:45 Monaco - Bešiktaš (Liga prvaka) ARENASPORT 5

20:45 Maribor - Liverpool (Liga prvaka) ARENASPORT 6

 

Srijeda, 18.10.2017.

16:00 Juventus - Sporting (juniorska Liga prvaka) ARENASPORT 1

18:00 Qarabag - Atletico Madrid (Liga prvaka) ARENASPORT 1

18:00 Budućnost - Zeta (crnogorska liga) ARENASPORT 5

20:35 Chelsea - Roma (Liga prvaka) HRT 2

20:45 Bayern München - Celtic (Liga prvaka) ARENASPORT 1

20:45 Barcelona - Olympiacos (Liga prvaka) ARENASPORT 4

20:45 Benfica - Manchester United (Liga prvaka) ARENASPORT 5

20:45 Anderlecht - PSG (francuska liga) ARENASPORT 6

01:45 Corinthians - Gremio (brazilska liga) ARENASPORT 3

 

Četvrtak, 19.10.2017.

17:00 Astana - Maccabi (Europska liga) ARENASPORT 1

19:00 Ostersund - Athletic (Europska liga) ARENASPORT 1

19:00 Crvena zvezda - Arsenal (Europska liga) ARENASPORT 3

19:00 Nice - Lazio (Europska liga) ARENASPORT 4

19:00 Vardar - Real S. (Europska liga) ARENASPORT 5

21:05 Austria Beč - Rijeka (Europska liga) HRT 2

21:05 Milan - AEK (Europska liga) ARENASPORT 1

21:05 Everton - Lyon (Europska liga) ARENASPORT 3

21:05 Hoffenheim - Basaksehir (Europska liga) ARENASPORT 4

21:05 Skenderbeu - Partizan (Europska liga) ARENASPORT 5

1:00 Flamengo - Bahia (brazilska liga) ARENASPORT 3

 

Petak, 20.10.2017.

10:50 Adeleide United - Melbourne Victory (australska liga) ARENASPORT 1

15:55 Hrvatski Dragovoljac - Novigrad (hrvatska druga liga) HNTV

17:55 Inter - Rudeš (hrvatska liga) HNTV

18:00 Inter - Rudeš (hrvatska liga) ARENASPORT 1

18:30 Antalya - Kasimpasa (turska liga) SPORTKLUB HD

20:30 Mouscron - Standard Liege (belgijska liga) ARENASPORT 4

20:30 Schalke - Mainz (njemačka liga) EUROSPORT 2

20:45 St. Etienne - Montpellier (francuska liga) ARENASPORT 3

21:00 West Ham - Brighton (engleska liga) SPORTKLUB HD