Atletico je prošao dalje kao drugi s 10 bodova, koliko ima i prvi San Lorenzo, koji je u posljednjem kolu dobio Flamengo i gurnuo ga na treće mjesto

Atletico Paranaense je veliki preokretom kod čileanske Universidad Catolice slavio 3:2 i osigurao plasman u osminu finala Copa Libertadoresa.

Mandžukić bježi Modriću, hoće li ikad uloviti Srnu? Koliko trofeja imaju kockasti

Domaćin je vodio od 36. minuti golom Silve, no u 76. minuti stvari je na početak vratio Eduardo. Duduu je to drugi gol za Atletico Samo šest minuta kasnije pogađa Coutinho za preokret gostiju. Čileanci se vraćaju preko Noira u 85. minuti, no Carlos Alberto u 87. minuti zabija za veliko slavlje gostiju.

Atletico je prošao dalje kao drugi s deset bodova, koliko ima i prvi San Lorenzo, koji je u posljednjem kolu dobio Flamengo i gurnuo ga na treće mjesto s devet bodova.