• • Broj gledatelja: 300
0
KRAJ
0

Split i Lokomotiva odigrali su dvoboj s četiri udarca u okvir gola, devet žutih kartona i 40 prekršaja

Split i Lokomotiva razočarali: četiri udarca, devet kartona i 40 prekršaja!?

Miranda Cikotić / Pixsell

Bila je to jako loša predstava u kojoj nitko nije mogao uživati. I Split i Lokomotiva imali su tek po jednu - polupriliku!? Split na +5 od Cibalije

Split i Lokomotiva remijem (0:0) su zaključili 29. kolo Prve HNL. Bila je ovo vrlo slabašna utakmica u kojoj su razočarale obje momčadi. Malobrojni gledatelji u Parku mladeži su vidjeli tek pokoju prigodu, vrlo loših 90 minuta. Lokomotiva je imala veći posjed i dominirala splitskim travnjakom u prvom dijelu, no ostala bez ozbiljnijih pokušajima prema vratima Tomislava Duke. Domaći je vratar u tom periodu tek jednom reagirao obranivši prizeman udarac Erosa Grezde ...

Goal doznaje: Petev je gotov, Dinamo ima opciju - menadžera engleskog tipa!

Split je opasan bio u 55. minuti iz velike gužve ispred Šempera . Do lopte je na kraju stigao Ugrina koji je tukao iz okreta, no Šemper je loptu odbio u korner. Lokomotiva je brzo uzvratila pokušajem Bočkaja iz slobodnog udarca, ali Duka je još jednom bio spreman. Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao, obje su momčadi tako stigle od jednoga boda, čime je Split pobjegao posljednjeplasiranoj Cibaliji na pet bodova prednosti...

Split (4-2-3-1): Duka - Jurendić, Dupovac, Škvorc, Merajić - Vidović, Boljat - Tomičić (od 81. Okechukwu), Pavlovski (od 66. Pešić), Perković - Ugrina (od 75. Jovanović).
Lokomotiva (4-3-3): Šemper - Karačić, Majstorović, Rrahmani, Rožman - Ćorić (od 78. Halilović), Capan, Karimi - Grezda, Mihaljević (od 57. Doležal), Bočkaj.