1

Filip Žderić i Mirko Ivanovski

Pobjeda i nada za spas: Cibalia slavila nakon 6 mjeseci!

Davor Javorovic/PIXSELL

Cibalia je slavila u utakmici s tri jedanaesterca, a Mladen Bartolović je donio prve bodove momčadi od listopada u svojoj četvrtoj utakmici na klupi

31. listopad 2016. godine. Tog je datuma posljednji put Cibalia upisala pobjedu, ali i osvojila bodove u Prvoj HNL, a bolji su tada s 1:0 bili od Splita. Nakon šest mjeseci momčad iz Vinkovaca je srušila Slaven Belupo, momčad koja je ove sezone namučila i Dinamo i Rijeku i Hajduk...

Osijek nakon 5 godina osigurao Europu: Lopa i Lukić za pobjedu protiv Intera!

U utakmici s tri jedanaesterca Cibalia je slavila s 3:1,a  Mladen Bartolović je tako stigao do svoje prve pobjede u svojoj četvrtoj utakmici na klupi.

Do prednosti su domaći igrači u Vinkovcima stigli pogotkom Glavice u drugoj minuti igre, a rezultat se nije mijenjao sve do 73. minute kada je dosuđen prvi jedanaesterac. A realizirao ga je Vitaić za 2:0.

Slaven je smanjio zaostatak pogotkom Ivanovskog s bijele točke u 85. minuti, a konačnih 3:1 je nakon trećeg kaznenog udarca na utakmici postavio Vitaić u 87. minuti.

Ako Split u subotu izgubi od Lokomotive, Cibalia će mu se pridružiti na četiri bodova zaostatka i tako borbu za ostanak učiniti neizvjesnijom.