thumbnail Zdravo,

uživorezultati

Moji rezultati

Stranica se obnavlja automatski
Za dodavanje utakmica u Moje rezultate klikni na zvijezda ikonu Očisti sve

Prikaži utakmice iz

  • Danas
  • uživo
  • Uskoro
  • Završeno

petak, 19. siječnja 2018.

La Liga
21:00
Getafe Getafe
-
Athletic Club Athletic Club
Ligue 1
20:45
Caen Caen
-
Olympique Marseille Olympique Marseille
Bundesliga
20:30
Hertha BSC Hertha BSC
-
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
A-League
09:50
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
-
Melbourne Victory Melbourne Victory
African Nations Championship
17:30
Libya Libya
-
Nigeria Nigeria
20:30
Rwanda Rwanda
-
Equatorial Guinea Equatorial Guinea
Championship
20:45
Derby County Derby County
-
Bristol City Bristol City
Copa do Nordeste
17'
Bahia Bahia
0 - 1
Botafogo PB Botafogo PB
Eerste Divisie
20:00
Almere City Almere City
-
NEC NEC
20:00
De Graafschap De Graafschap
-
PSV II PSV II
20:00
Dordrecht Dordrecht
-
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
20:00
Emmen Emmen
-
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
20:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
MVV MVV
20:00
Helmond Sport Helmond Sport
-
Volendam Volendam
20:00
Oss Oss
-
Utrecht II Utrecht II
20:00
Telstar Telstar
-
Eindhoven Eindhoven
Eredivisie
20:00
Utrecht Utrecht
-
AZ AZ
FA Cup
21:00
Formartine United Formartine United
-
Cove Rangers Cove Rangers
First Division A
20:30
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
-
Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
Gaúcho 1
75'
Internacional Internacional
1 - 0
Veranópolis Veranópolis
I-League
13:00
Churchill Brothers Churchill Brothers
-
Shillong Lajong Shillong Lajong
Indian Super League
15:30
NorthEast United NorthEast United
-
Chennaiyin Chennaiyin
King's Cup
18:10
Al Ittihad Al Ittihad
-
Al Ittifaq Al Ittifaq
League Two
20:45
Newport County Newport County
-
Crawley Town Crawley Town
Ligue 1
15:00
US Biskra US Biskra
-
Saoura Saoura
16:00
Belouizdad Belouizdad
-
USM El Harrach USM El Harrach
16:00
Kabylie Kabylie
-
USM Blida USM Blida
Ligue 2
20:00
Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse
-
Reims Reims
20:00
Brest Brest
-
Lens Lens
20:00
Lorient Lorient
-
Clermont Clermont
20:00
Orléans Orléans
-
Auxerre Auxerre
20:00
Quevilly Rouen Quevilly Rouen
-
Gazélec Ajaccio Gazélec Ajaccio
20:00
Sochaux Sochaux
-
Nancy Nancy
20:00
Tours Tours
-
Niort Niort
20:00
Valenciennes Valenciennes
-
Le Havre Le Havre
Premier League
13:30
Tanta Tanta
-
Smouha Smouha
Primeira Liga
20:00
Vitória Setúbal Vitória Setúbal
-
Sporting CP Sporting CP
22:00
Porto Porto
-
Tondela Tondela
PSL
19:00
Bidvest Wits Bidvest Wits
-
Bloemfontein Celtic Bloemfontein Celtic
Segunda División
21:00
Granada Granada
-
Real Zaragoza Real Zaragoza
Serie C
20:45
Carrarese Carrarese
-
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
Süper Lig
18:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
-
Alanyaspor Alanyaspor
Torneos de Verano
02:10
Banfield Banfield
-
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
02:10
Lanús Lanús
-
Estudiantes Estudiantes