thumbnail Zdravo,

uživorezultati

Moji rezultati

Stranica se obnavlja automatski
Za dodavanje utakmica u Moje rezultate klikni na zvijezda ikonu Očisti sve

Prikaži utakmice iz

  • Danas
  • uživo
  • Uskoro
  • Završeno

nedjelja, 26. veljače 2017.

1. HNL
15:00
Cibalia Cibalia
-
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
17:00
Inter Zaprešić Inter Zaprešić
-
Rijeka Rijeka
Premier League
14:30
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
-
Stoke City Stoke City
15:15
Manchester City Manchester City
-
Manchester United Manchester United
Primera División
12:00
Espanyol Espanyol
-
Osasuna Osasuna
16:15
Atlético Madrid Atlético Madrid
-
Barcelona Barcelona
18:30
Athletic Club Athletic Club
-
Granada Granada
18:30
Sporting Gijón Sporting Gijón
-
Celta de Vigo Celta de Vigo
20:45
Villarreal Villarreal
-
Real Madrid Real Madrid
Serie A
12:30
Palermo Palermo
-
Sampdoria Sampdoria
15:00
Chievo Chievo
-
Pescara Pescara
15:00
Crotone Crotone
-
Cagliari Cagliari
15:00
Genoa Genoa
-
Bologna Bologna
15:00
Lazio Lazio
-
Udinese Udinese
15:00
Sassuolo Sassuolo
-
Milan Milan
20:45
Internazionale Internazionale
-
Roma Roma
Bundesliga
15:30
Ingolstadt Ingolstadt
-
Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach
17:30
Schalke 04 Schalke 04
-
Hoffenheim Hoffenheim
Ligue 1
15:00
Saint-Étienne Saint-Étienne
-
Caen Caen
17:00
Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais
-
Metz Metz
21:00
Olympique Marseille Olympique Marseille
-
PSG PSG
1. Lig
11:00
Samsunspor Samsunspor
-
Boluspor Boluspor
11:00
Sivasspor Sivasspor
-
Gaziantep BB Gaziantep BB
14:00
Eskişehirspor Eskişehirspor
-
Ümranıyespor Ümranıyespor
16:30
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
-
Altınordu Altınordu
1. SNL
15:00
Krško Krško
-
Gorica Gorica
16:55
Koper Koper
-
Celje Celje
2. Bundesliga
13:30
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
-
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
13:30
Nürnberg Nürnberg
-
Bochum Bochum
13:30
Stuttgart Stuttgart
-
Kaiserslautern Kaiserslautern
3. Liga
14:00
Zwickau Zwickau
-
Holstein Kiel Holstein Kiel
A-League
24'
Newcastle Jets Newcastle Jets
1 - 0
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
Ascenso MX
KRAJ
Dorados Dorados
1 - 0
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
KRAJ
Celaya Celaya
2 - 3
Cafetaleros de Tapachula Cafetaleros de Tapachula
KRAJ
Loros Universidad Loros Universidad
0 - 1
Coras de Tepic Coras de Tepic
KRAJ
Zacatepec Siglo XXI Zacatepec Siglo XXI
1 - 0
Tampico Madero Tampico Madero
Bundesliga
16:30
St. Pölten St. Pölten
-
Sturm Graz Sturm Graz
Championship
13:00
Norwich City Norwich City
-
Ipswich Town Ipswich Town
Copa do Brasil
19:00
Paraná Paraná
-
Bahia Bahia
Copa do Nordeste
KRAJ
Ríver Ríver
1 - 2
Sport Recife Sport Recife
Czech Liga
17:30
Jablonec Jablonec
-
Sparta Praha Sparta Praha
Ekstraklasa
15:30
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
-
Piast Gliwice Piast Gliwice
18:00
Legia Warszawa Legia Warszawa
-
Nieciecza Nieciecza
Eredivisie
12:30
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
-
Vitesse Vitesse
14:30
AZ AZ
-
PEC Zwolle PEC Zwolle
14:30
Feyenoord Feyenoord
-
PSV PSV
16:45
Ajax Ajax
-
Heracles Heracles
First Division A
14:30
Standard Liège Standard Liège
-
Mechelen Mechelen
18:00
Anderlecht Anderlecht
-
Genk Genk
20:00
Gent Gent
-
Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
I-League
12:05
Churchill Brothers Churchill Brothers
-
Shivajians Shivajians
14:35
Mumbai Mumbai
-
Minerva Punjab Minerva Punjab
J1 League
09:00
Gamba Osaka Gamba Osaka
-
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
J2 League
72'
Gifu Gifu
2 - 2
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
72'
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
0 - 2
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
72'
Machida Zelvia Machida Zelvia
0 - 1
JEF United JEF United
72'
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
0 - 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
72'
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 - 0
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
72'
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1 - 0
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
72'
Yokohama Yokohama
1 - 0
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
29'
Ehime Ehime
0 - 0
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
KRAJ
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 - 2
Oita Trinita Oita Trinita
KRAJ
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
2 - 1
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
KRAJ
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
4 - 0
ThespaKusatsu Gunma ThespaKusatsu Gunma
League Cup
17:30
Manchester United Manchester United
-
Southampton Southampton
Lega Pro
14:30
AlbinoLeffe AlbinoLeffe
-
Ancona 1905 Ancona 1905
14:30
Calcio Padova Calcio Padova
-
Teramo Teramo
14:30
Lumezzane Lumezzane
-
Santarcangelo Santarcangelo
14:30
Lupa Roma Lupa Roma
-
Lucchese Lucchese
14:30
Messina Messina
-
Catania Catania
14:30
Monopoli Monopoli
-
Fidelis Andria Fidelis Andria
14:30
Piacenza Piacenza
-
Pistoiese Pistoiese
14:30
Renate Renate
-
Livorno Livorno
14:30
Sambenedettese Sambenedettese
-
Venezia Venezia
14:30
Südtirol Südtirol
-
Modena Modena
16:30
Alessandria Alessandria
-
Tuttocuoio Tuttocuoio
16:30
Como Como
-
Prato Prato
16:30
FeralpiSalò FeralpiSalò
-
Parma Parma
16:30
Giana Erminio Giana Erminio
-
Olbia Olbia
16:30
Pontedera Pontedera
-
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
18:30
Mantova Mantova
-
Maceratese Maceratese
20:30
Arezzo Arezzo
-
Cremonese Cremonese
20:30
Carrarese Carrarese
-
Pro Piacenza Pro Piacenza
Liga I
12:30
Botoşani Botoşani
-
Pandurii Târgu Jiu Pandurii Târgu Jiu
19:30
Gaz Metan Mediaş Gaz Metan Mediaş
-
Steaua Bucureşti Steaua Bucureşti
Liga MX
19:00
Toluca Toluca
-
Puebla Puebla
KRAJ
América América
2 - 0
Cruz Azul Cruz Azul
KRAJ
Pachuca Pachuca
1 - 0
Veracruz Veracruz
KRAJ
Atlas Atlas
2 - 0
León León
KRAJ
Tigres UANL Tigres UANL
1 - 1
Morelia Morelia
KRAJ
Querétaro Querétaro
4 - 3
Pumas UNAM Pumas UNAM
Liga Nacional
22:00
Juticalpa Juticalpa
-
Honduras Progreso Honduras Progreso
22:15
Platense Platense
-
Olimpia Olimpia
23:00
Motagua Motagua
-
Social Sol Social Sol
KRAJ
Real España Real España
2 - 1
Real Sociedad Real Sociedad
Ligue 1
14:00
Etoile du Sahel Etoile du Sahel
-
Ben Guerdane Ben Guerdane
14:00
Métlaoui Métlaoui
-
ES Tunis ES Tunis
16:00
Club Africain Club Africain
-
CS Sfaxien CS Sfaxien
Premier League
13:00
Chornomorets Chornomorets
-
Karpaty Karpaty
13:00
Zirka Zirka
-
Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
16:00
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
-
Vorskla Vorskla
Premier League
07:30
Wofoo Tai Po Wofoo Tai Po
-
Pegasus Pegasus
10:30
Yuen Long Yuen Long
-
Southern District Southern District
Primeira Liga
17:00
Nacional Nacional
-
Feirense Feirense
19:00
Vitória Setúbal Vitória Setúbal
-
Sporting Braga Sporting Braga
21:15
Boavista Boavista
-
Porto Porto
Primera A
22:00
Barcelona Barcelona
-
El Nacional El Nacional
23:00
Independiente del Valle Independiente del Valle
-
Emelec Emelec
Primera A
Junior Junior
-
Millonarios Millonarios
Rionegro Águilas Rionegro Águilas
-
Atlético Huila Atlético Huila
19:15
Santa Fe Santa Fe
-
Cortuluá Cortuluá
21:15
Jaguares de Córdoba Jaguares de Córdoba
-
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
21:15
Medellín Medellín
-
Tigres Tigres
23:30
América de Cali América de Cali
-
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
23:30
Deportes Tolima Deportes Tolima
-
Envigado Envigado
KRAJ
La Equidad La Equidad
0 - 2
Atlético Nacional Atlético Nacional
Primera B
21:15
Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF
-
Universitario Popayán Universitario Popayán
21:30
Llaneros Llaneros
-
Cúcuta Deportivo Cúcuta Deportivo
Primera División
22:00
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
-
San Luis San Luis
KRAJ
Audax Italiano Audax Italiano
3 - 2
Huachipato Huachipato
16:00
Deportes Temuco Deportes Temuco
-
Colo-Colo Colo-Colo
Primera División
19:30
Melgar Melgar
-
Universidad San Martín Universidad San Martín
22:00
Juan Aurich Juan Aurich
-
Universitario Universitario
17:00
Real Garcilaso Real Garcilaso
-
UTC Cajamarca UTC Cajamarca
Primera División
Arsenal Arsenal
-
Atlético Rafaela Atlético Rafaela
Boca Juniors Boca Juniors
-
Talleres Córdoba Talleres Córdoba
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
-
Aldosivi Aldosivi
Belgrano Belgrano
-
Racing Club Racing Club
Estudiantes Estudiantes
-
Patronato Patronato
Godoy Cruz Godoy Cruz
-
San Lorenzo San Lorenzo
Huracán Huracán
-
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Independiente Independiente
-
San Martín San Juan San Martín San Juan
Lanús Lanús
-
River Plate River Plate
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
-
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Olimpo Olimpo
-
Banfield Banfield
Quilmes Quilmes
-
Rosario Central Rosario Central
Sarmiento Sarmiento
-
Temperley Temperley
Tigre Tigre
-
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
Unión Santa Fe Unión Santa Fe
-
Colón Colón
PSL
14:30
Baroka Baroka
-
Cape Town City Cape Town City
14:30
Maritzburg United Maritzburg United
-
Free State Stars Free State Stars
S.League
11:00
Albirex Niigata S Albirex Niigata S
-
Tampines Rovers Tampines Rovers
Segunda División
12:00
Numancia Numancia
-
Cádiz Cádiz
16:00
Almería Almería
-
UCAM Murcia UCAM Murcia
18:00
Real Valladolid Real Valladolid
-
Lugo Lugo
18:00
Sevilla II Sevilla II
-
Levante Levante
20:00
Real Zaragoza Real Zaragoza
-
Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona
Super League
14:00
AEK Athens AEK Athens
-
Larissa Larissa
18:30
Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
-
Panionios Panionios
16:15
Iraklis Iraklis
-
PAOK PAOK
16:15
Levadiakos Levadiakos
-
PAS Giannina PAS Giannina
Super League
13:45
Basel Basel
-
Luzern Luzern
13:45
Lausanne Sport Lausanne Sport
-
Sion Sion
16:00
St. Gallen St. Gallen
-
Lugano Lugano
Super Liga
17:00
Vojvodina Vojvodina
-
Rad Beograd Rad Beograd
Superliga
13:00
AaB AaB
-
Silkeborg Silkeborg
16:00
Nordsjælland Nordsjælland
-
København København
18:00
SønderjyskE SønderjyskE
-
Brøndby Brøndby
Süper Lig
11:30
Karabükspor Karabükspor
-
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
14:00
Osmanlıspor Osmanlıspor
-
İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir
17:00
Gaziantepspor Gaziantepspor
-
Fenerbahçe Fenerbahçe