Vitez i službeno drugoligaš, Čelik pobjedom zadržao nadu u spas

PodijeliZatvori Komentari
Zeničani su kod fenjeraša Viteza slavili s visokih 4:0 uz dva pogotka Nikolića i sad za zonom spasa zaostaju šest bodova

U Bosni i Hercegovini odigran je susret 26. kola Premijer lige, skupine za ostanak, između fenjeraša Viteza i pretposljednjeg Čelika iz Zenice.

Slavili su gosti s visokih 4:0 i zadržali kakve takve nade da će uspjeti izboriti ostanak. S druge strane, Vitez je ovim porazom i službeno postao drugoligaš budući da ga više ni teorija ne može spasiti od ispadanja.

Poveli su Zeničani pogotkom Steve Nikolića već u 10. minuti koji je spretno iskoristio odbijanac u Vitezovoj obrani nakon šuta Đelmića. Do poluvremena je već bilo 2:0, Anđušić je zabio nakon pogreške domaće obrane.

Pitanje pobjednika riješeno je početkom nastavka kad je Okoli zabio premijerni pogodak za Čelik, a u sudačkoj nadoknadi još se jednom u strijelce upisao Nikolić.

Čelik je ovom pobjedom došao do 21 boda i od zone spasa i Slobode dijeli ga šest bodova. Vitez je ostao na skromnih osam bodova.

Raskol u Španjolskoj: Savez odlučio da se La Liga igra i u Americi, igrači protiv!