Golčina Ristovskog Španjolcima, igrač Lokomotive zabio Turskoj

PodijeliZatvori Komentari
Turska je sigurno prošla kroz Kosovo, Španjolska i Italija nastavili mrtvu trku u skupini G, sjajan gol Insignea

Skupina D

Srbija i Wales su u derbiju skupine D odigrali 1:1. Gosti su poveli u 35. minuti kada je Ramsey panenkom zabio s bijele točke. No, domaćin je bod spasio u 74. minuti golom Mitrovića nakon dodavanja Prijovića.

Srbija i Irska su izjednačeni na vrhu s 12 bodova, Wales i Austrija na trećem imaju po osam.

Skupina G

Španjolska i Italija nastavljaju mrtvu utrku u skupini G. Furija je kod Makedonije slavila 2:1. Već nakon 27 minuta imali su 2:0 golovima Silve i Coste. Makedoncima je nadu sjajnim golom nakon sprinta s centra vratio Ristovski, no nije bilo snage za preokret.

Italija se lako obračunala s Lihtenštajnom i slavila 5:0. Za 1:0 zabio je Insigne sjajnu golčinu u 35. minuti. Uvjerljivu pobjedu azzurri su potvrdili u nastavku kada su pogađali Belotti, Eder, Bernadeschi te Gabbiadini.

U borbi za treće mjesto Albanija je s 3:0 slavila kod Izraela uz dva gola Sadikua te jedan Memushaja.

Španjolska i Italija imaju po 16 bodova, Albanija i Izrael po devet, Makedonija tri, a Lihtenštajn je bez bodova.

Skupina I

Turska s 4:1 slavila kod Kosova. Poveli su preko Sena u 7. minuti, no igrač Dinama na posudbi u Lokomotivi Amir Rrahmani vraća Kosovo u igru nakon udarca iz kuta u 22. minuti. Turskoj novo vodstvo donosi Under u 31. minuti, da bi posao u nastavku riješili Yilmaz i Tufan. Kosovo je utakmicu dočekalo s deset igrača jer je isključen Berisha u 84. minuti.

Hrvatska i Island na vrhu imaju 13 bodova, Turska i Island slijede s 11 bodova, dok su Finska i Kosovo na začelju s jednim bodom.