Prcić asistirao u rušenju Marseillea; Milićević zabio, Gent ispustio pobjedu u 89. minuti

PodijeliZatvori Komentari
Real Sociedad je u odličnoj utakmici s 4:2 pobijedio Deportivo te stigao do treće pobjede na otvaranju sezone. De Boer opet izgubio

Gent i Genk su šestom kolu belgijskog prvenstva odigrali 1:1.  Domaćin je vodio od 35. minute golom Milićevića s bijele točke, no gosti su bod uzeli u 89. minuti kada je pogodio Brabec. Gentu je ovo tek treći bod u sezoni, te su 15. s tri boda, dok je Genk osmi s osam bodova.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa trećeg kola Primere Real Sociedad je slavio kod Deportiva 4:2 te tako stigao do treće pobjede. Već nakon četiri minute gosti su golovima Juanmija i Illarramendija imali 2:0, da bi se Deportivo vratio preko Adriana u 27. i Andonea u 50. minuti. Ipak, u samoj završnici, Llorente i Illarramendi donose pobjedu gostima.

Athletic Bilbao je golovima Muniaina i Aduriza s 2:0 pobijedio Gironu.

Celta Vigo je 1:0 golom Gomeza pobijedila Alaves.

Villarreal je s 3:1 bio bolji od Betisa. Leon je zabio za vodstvo Betisa, a Bacca, Castillejo i Unal su donijeli žutoj podmornici pobjedu.

Tablicu pogledajte ovdje.

Frank De Boer izgubio je i četvrtu utakmicu na klupi Crystal Palacea. Ovog puta tri je boda upisao Burnley koji je do slavlja 1:0 stigao golom Wooda. Tablicu pogledajte ovdje.

Newcastle je pogotkom Lascellesa u 76. minuti pobijedio Swansea s 1:0.

St. Etienne i Angers su odigrali 1:1 u petom kolu francuskog prvenstva. Cabella je već u prvoj minuti zabio za St. Etienne, a Mangani je u 10. izjednačio s bijele točke. Kod domaćeg St. Etiennea je u 48. minuti isključen Pajot, a gosti su u 83. minuti ostali bez Crivellija.

Lyon je s 2:1 pobijedio Guingamp. Za pobjedu su strijelci bulu Diaz i Fekir, a jedini pogodak gostiju postigao je Thuram u 71. minuti.

Rennes je s 3:1 slavio u gostima kod Marseillea. Strijelci za pobjedu su bili Khazri, Bourigeaud kojemu je asistirao Prcić i Gnagnon, a za Marseille je zabio Sanson.

Napoli je u posljednjoj utakmici trećeg kola Serie A pobijedio Bolognu 3:0. Strijelci su bili Callejon, Mertens i Zielinski. Marko Rog je ostao na klupi, a Bruno Petković je ušao s klupe kod Bologne.

Grčki AEK je s uvjerljivih 4:0 pobijedio AEL Larissu. Za pobjedu su zabijali Mantalos, Klonaridis, Bakasetas i Araujo. Ognjen Vranješ je odigrao čitavu utakmicu.

Avdija Vršajević je igrao 90 minuta u porazu Osmanlispora 0:2 od Goztepea.