E, moji Mađari: Dobio poziv ispred Futacsa, debitirao, pa utrpao - autogol!?

PodijeliZatvori Komentari
Makedonija i Turska remizirale su, Belgija bez teško ozlijeđenog Hazarda bolja od Češke

U ponedjeljak je odigrano nekoliko prijateljskih utakmica, a protivnik Hrvatske u kvalifikacijama za plasman na SP u Rusiju, Turska je odigrala 0:0 s Makedonijom.

Za Makedoniju su od prve minute krenuli Ilija Nestorovski te Rijekin Stefan Ristovski. Turski izbornik je testirao 17 igrača, a sat vremena je odigrao Barcelonin Arda Turan.

Belgija, koja igra u kvalifikacijskoj skupini s BiH pobijedila je Češku s 2:1. Belgijci su morali igrati bez najveće zvijezde Edena Hazarda koji je teško ozlijedio gležanj na treningu. U njegovom odsustvu su blistali Batshuayi koji je pogodio u 25. minuti i Fellaini koji je u 52. postavio konačni rezultat. Češka je jedini pogodak postigla u 29. minuti, a strijelac je bio Krmencik.

Rusija je s 3:0 pobijedila Mađarsku. Strijelac prvog gola je bio Smolov u 20. minuti. Eppel je postigao autogol u 40., a u strijelce se upisao i Poloz u 89. minuti. Inače, Marton Eppel je protiv Rusije debatirao za Mađarsku, a poziv je zaslužio jer je najbolji strijelac mađarskog prvenstva. Izabran je ispred Marka Futacsa koji je sezonu završio kao najbolji golgeter Prve HNL.

DR Kongo je s 2:0 pobijedio Bocvanu.

Kovačić dostojno zamijenio Modrića i izborio penal u slavlju Reala
Nehumana zima koštala Crvenu zvezdu osmine finala Europske lige
Uefa odlučila: Modrić nije glumio
Dalić: Zabrinjava minutaža nekih igrača, a navijam da bar jedan osvoji Ligu prvaka!
Ukrao od žene novac da kupi klub pa dobio pet godina zatvora...