Lendrić napokon dobio priliku pa zabio hat-trick u pola sata

PodijeliZatvori Komentari
Lendrić za prvu momčad nije igrao od kolovoza, a u posljednje vrijeme minute je sakupljao igrajući za drugu momčad

Ivan Lendrić napokon je dobio priliku u dresu Lensa i iskoristio ju na najbolji mogući način, u gostujućoj 5:0 pobjedi u prvom kolu kod niželigaša Noeux Minesa zabio je hat-trick.

Uefa drakonski kaznila Evru, Marseille ga otpustio!

Lendrić je hat-trick kompletirao od šeste do 37. minute, a zabili su još Ephestion i Gomel.

Hrvatski napadač u francuskog drugoligaša stigao je ovog ljeta iz Željezničara, te je na početku i dobivao priliku, no u posljednje je vrijeme uglavnom igrao za drugu momčad. Možda mu nakon ovog trener Sikora ipak da malo više prilike.

Kopić uoči najteže utakmice: Nikad prije Hajduka nisam bio isključen!
Na pomolu senzacionalna trampa: Mou pušta Pogbu u Barcu, ali inzistira na Rakitiću!
Di Francesco priprema mini-revoluciju: Jedna od žrtava možda i Džeko!
Deset godina od grozne ozljede: Dudu lovi novi naslov prvaka, mesar Taylor daleko od nogometa