Atletico zabio pet komada kod Las Palmasa

PodijeliZatvori Komentari
Šime Vrsaljko igrao je do 70. minute za goste, Halilović za domaćine nije konkurirao zbog crvenog kartona.

Atletico Madrid u drugom kolu Primere je na gostovanju kod Las Palmasa slavio 5:1.

Gosti su već nakon četiri minute imali 2:0 golovima Corree i Carrasca, da bi nadu domaćinu vratio Calleri u 58. minuti. No, samo četiri minute kasnije zabija Koke za 3:1. Isti je igrač u 75. minuti lijepo zabio za 4:1.

U 81. Viera je mogao smanjiti s bijele točke, ali Oblak mu je obranio udarac. Konačni rezultat postavio je Thomas u 88. minuti.

Girona je do prve pobjede u sezoni stigla svladavši Malagu 1:0, dok su Levante i Deportivo odigrali 2:2, iako su gosti nakon pola sata imali 2:0.