Remi redsa, golčina Coutinha, Lovren igrao, no ne dolazi na okupljanje!
Golčina Coutinha nije pomogla Liverpoolu, jer je Joselu pobjegao obrani redsa i uz pomoć Matipa donio bod svrakama

Newcastle i Liverpool su u posljednjoj utakmici sedmog kola Premier lige odigrali bez pobjednika 1:1.

Redsi su bolje otvorili utakmicu, a nagrada je stigla u 29. minuti kada je s sjajno s 20-ak metara opalio i pogodio Coutinho.

No, samo sedam minuta kasnije svrake su izjednačile. Shelvey je poslao dugu loptu, a Joselu je pobjegao obrani gostiju. Matip ga je pokušao zaustaviti uklizavanjem, no loptu je nabio samo u njegovu nogu od koje se ona odbila u gol.

Veliku priliku za novo vodstvo Liverpool je imao u 50. minuti kada je prvo Robert Elliot skinuo zicer Sturridgeu, a onda je odbijanac Salah s desetak metara poslao nebu pod oblake. U 89. u dobroj je prilici bio i Oxlade-Chamberlain koji je glavom sa šest sedam metara pucao preko gola.

Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu za redse, iako je u subotu otkrio da uopće ne trenira zbog bolova u lijevoj strani tijela. Zbog toga hrvatski branič neće ni u ponedjeljak doći na okupljanje reprezentacije, već će se oporavljati u Liverpoolu. To znači da će vjerojatno propustiti Finsku, no možda će biti spreman za Ukrajinu.