Kriza Zrinjskog: Od prvaka je bolja i Krupa

Zrinjski je u velikoj krizi. Nakon kratkog bljeska u posljednjem kolu i pobjede protiv Radnika, momčad iz Mostara se vratila porazima. S 1:0 je pred svojim navijačima slavila Krupa. Pogodak odluke je postigao Koljić u 31. minuti igre.

A prvi puta nakon rujna, prvenstvenu je pobjedu upisala Sloboda. Tuzlanska je momčad s uvjerljivih 4:0 pobijedila Vitez, a strijelci su bili Smajić (prva i 52. minuta), Skahić u 12. minuti i Mehmedagić u 70.

Tri je boda uzeo i Radnik koji je u Bijeljini s 3:1 pobijedio Čelik. Poveo je Radnik golom Đurića, a potom je dva postigao Srećković. U samoj završnici Mahmutović je uspio tek smanjiti zaostatak.

Zrinjski bi nakon 15. kola mogao pasti na treću poziciju jer ga može preskočiti Željezničar koji u nedjelju gostuje kod Borca. Poredak Premijer lige možete pogledati ovdje.