Ademi se vratio na teren nakon dvije godine i zabio sjajan gol!
Veznjak je posljednju utakmicu odigrao 3. 10. 2015. godine protiv Intera. Protiv Lihtenštajna je ušao u 63. minuti, a pet minuta mu je trebalo za gol!

U skupini G je uoči posljednjeg kola sve bilo poznato - Španjolska je imala osigurano prvo mjesto u skupini, a Italiju je utakmica s Makedonijom (1:1) prije dva dana koštala prvog mjesta i još uoči utakmice s Albanijom je bilo jasno da  će svoje mjesto u Rusiji tražiti kroz dodatne kvalifikacije. Ipak, trebala im je pobjeda kako bi osigurali status nositelja u dodatnom ždrijebu.

A do pobjede su uspjeli i stići. Kod Albanije su uzeli tri boda slavljem od 1:0, a utakmicu je odlučio Antonio Candreva u 73. minuti.

Jedina utakmica na kojoj je bilo pogodaka u prvom poluvremenu je bila ona između dvije posljednje plasirane reprezentacije - Makedonije i Lihtenštajna, a pogađali su domaćini u Strumici dva puta u samo dvije minute. Na kraju je završilo 4:0 za Makedonce.

U 36. je minuti Musliu pogodio mrežu glavom nakon ubačaja iz kornera. Loptu je poslao Alioski. Dvije minute kasnije prednost je povećao Trajkovski nakon brze akcije i asistencije Pandeva.

Bitan trenutak utakmice se dogodio u 63. minuti jer je zaigrao Arijan Ademi - prvi puta nakon dvije godine! Dinamov veznjak je posljednju utakmicu odigrao za modre 3. listopada 2015. godine protiv Intera, a potom je suspendiran zbog pozitivnog dopinškog nalaza.

U 66. je Makedonija postigla i treći pogodak, a samo dvije minute kasnije, a pet minuta nakon ulaska u igru u strijelce se upisao i Ademi! Postigao je sjajan pogodak, proplesao kroz obranu gostiju, prevario trojicu protivnika i mirno špicom pospremio loptu u mrežu! Povratak iz snova.

U trećoj utakmici skupine Španjolska je u gostima kod Izraela pobijedila s 1:0, a strijelac sjajnog pogotka je bio Asier Illarramendi u 76. minuti. Nakon kornera, Izraelci su loptu izbacili izvan kaznenog prostora, ali točno na nogu igraču Real Sociedada koji ju je snažnim udarcem s više od 20 metara pospremio u mrežu.