Arsenal unatoč porazu osvojio Emirates kup, sjajan pogodak N'Zonzija

Sevilla je pobijedila Arsenal s 2:1, ali topnici unatoč porazu slave naslov na Emirates kupu.

Arsene Wenger je od prve minute poslao drugačiji sastav u odnosu na jučerašnju utakmicu s Benficom. Tako je i Sead Kolašinac ostao na klupi.

Španjolci su poveli u 49. minuti pogotkom Corree, a izjednačio je novi napadač topnika Alexandre Lacazette u 62. minuti. Francuzu je to bio prvi domaći start u dresu Arsenala.

Pobjedu Sevilli je samo sedam minuta kasnije osigurao N'Zonzi sjajnim pogotkom s 20-ak metara.

U drugoj je utakmici Leipzig bio bolji od Benfice s 2:0, a golove su postigli Halstenberg u 19. i Compper u 53. minuti.